Treść strony TABELA - 2010/2011

Terminarz i wyniki 2010/ 2011

1 kolejka

1 2010-09-11 Nesta Toruń - Mazowsze Legia Warszawa 8 : 3 (2:1, 3:0, 3:2)

2 2010-09-11 Bisset Polonia Bytom - SMS II PZHL 10 : 2 (3:0, 3:1, 4:1)

3 2010-09-11 UKS Sielec Sosnowiec - UKH Unia/ CLJ 3 : 1 (1:0, 2:0, 0:1)

4 2010-09-11 MMKS Podhale/ CLJ - Sokoły Toruń/ CLJ 8 : 2 (3:0, 2:0, 3:2)

5 2010-09-11 MUKS Orlik Opole - SMS I PZHL 5 : 4 (1:0, 3:1, 1:3)

6 2010-10-26 KKS Naprzód Janów/ CLJ - HC GKS Katowice 6 : 8 (2:3, 0:2, 4:3)

2 kolejka

1 2010-09-12 MMKS Podhale/ CLJ - Stoczniowiec Gdańsk/ CLJ 3 : 2 (1:1, 1:1, 1:0)

2 2010-09-12 UKS Sielec Sosnowiec - KKS Naprzód Janów/ CLJ 6 : 3 (2:2, 3:1, 1:0)

3 2010-09-12 Bisset Polonia Bytom - SMS I PZHL 5 : 0 (3:0, 0:0, 2:0)

4 2010-09-12 MUKS Orlik Opole - SMS II PZHL 10 : 0 (3:0, 3:0, 4:0)

5 2010-10-20 UKH Unia/ CLJ - HC GKS Katowice 4 : 5 (1:2, 2:2, 1:1)

3 kolejka

1 2010-09-18 Stoczniowiec Gdańsk/ CLJ - Sokoły Toruń/ CLJ 3 : 2 (1:1, 2:0, 0:1)

2

2010-09-18 14:30:00

UKH Unia/CLJ

MMKS Podhale/CLJ

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

5 : 1
(1:1, 2:0, 2:0)

3

2010-09-18 15:00:00

SMS I PZHL

UKS Sielec Sosnowiec

Stadion Zimowy

5 : 3
(1:1, 1:2, 3:0)

4

2010-09-18 16:00:00

Nesta Toruń

MUKS Orlik Opole

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

6 : 0
(2:0, 1:0, 3:0)

5

2010-09-18 18:00:00

SMS II PZHL

HC GKS Katowice

Stadion Zimowy

1 : 6
(1:0, 0:3, 0:3)

6

2010-12-11 16:10:00

Mazowsze Legia Warszawa

Bisset Polonia Bytom

Torwar II

5 : 6
(1:2, 4:0, 0:4)

4 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-09-19 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

MUKS Orlik Opole

Torwar II

6 : 4
(2:2, 2:1, 2:1)

2

2010-09-19 15:00:00

SMS I PZHL

HC GKS Katowice

Stadion Zimowy

4 : 5 d.
(2:1, 0:2, 2:1, d. 0:1)

3

2010-09-19 16:00:00

Nesta Toruń

Bisset Polonia Bytom

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

5 : 1
(2:1, 0:0, 3:0)

4

2010-09-19 18:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

MMKS Podhale/CLJ

Jantor

4 : 2
(2:0, 1:1, 1:1)

5

2010-09-19 18:00:00

SMS II PZHL

UKS Sielec Sosnowiec

Stadion Zimowy

3 : 4
(1:2, 1:0, 1:2)

5 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-09-25 15:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

HC GKS Katowice

Torwar II

0 : 5
walkower

2

2010-09-25 16:00:00

Nesta Toruń

UKS Sielec Sosnowiec

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

19 : 2
(3:0, 8:1, 8:1)

3

2010-09-25 16:15:00

MMKS Podhale/CLJ

SMS II PZHL

Miejska Hala Lodowa

4 : 3
(3:2, 0:1, 1:0)

4

2010-09-25 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

MUKS Orlik Opole

OSiR

15 : 4
(6:1, 6:0, 3:3)

5

2010-09-25 19:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

KKS Naprzód Janów/CLJ

Olivia

7 : 3
(2:0, 3:1, 2:2)

6

2010-09-25 19:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

UKH Unia/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

1 : 5
(1:2, 0:0, 0:3)

6 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-09-26 11:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

UKH Unia/CLJ

Olivia

4 : 5
(0:2, 2:0, 2:3)

2

2010-09-26 12:00:00

MMKS Podhale/CLJ

SMS I PZHL

Miejska Hala Lodowa

2 : 4
(2:3, 0:0, 0:1)

3

2010-09-26 12:45:00

Sokoły Toruń/CLJ

KKS Naprzód Janów/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

2 : 4
(1:2, 0:1, 1:1)

4

2010-09-26 15:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

UKS Sielec Sosnowiec

Torwar II

0 : 5
walkower

5

2010-09-26 16:00:00

Nesta Toruń

HC GKS Katowice

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

3 : 1
(1:0, 1:1, 1:0)

7 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-02 14:30:00

UKH Unia/CLJ

KKS Naprzód Janów/CLJ

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

4 : 2
(0:1, 0:0, 4:1)

2

2010-10-02 15:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

MMKS Podhale/CLJ

Torwar II

4 : 5 k.
(4:2, 0:2, 0:0, k. 2:3)

3

2010-10-02 16:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

SMS II PZHL

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

6 : 3
(1:2, 2:1, 3:0)

4

2010-10-02 18:30:00

HC GKS Katowice

Bisset Polonia Bytom

"Satelita" Spodek

8 : 5
(1:3, 4:2, 3:0)

5

2010-10-02 19:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

SMS I PZHL

Olivia

7 : 4
(5:2, 1:1, 1:1)

6

2010-10-02 20:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

MUKS Orlik Opole

Stadion Zimowy

2 : 12
(0:6, 1:2, 1:4)

8 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-03 11:30:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

SMS II PZHL

Olivia

6 : 4
(1:1, 3:0, 2:3)

2

2010-10-03 12:45:00

Sokoły Toruń/CLJ

SMS I PZHL

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

3 : 4
(1:1, 1:1, 1:2)

3

2010-10-03 16:00:00

Nesta Toruń

MMKS Podhale/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

11 : 1
(0:0, 4:0, 7:1)

4

2010-10-03 18:30:00

HC GKS Katowice

MUKS Orlik Opole

"Satelita" Spodek

10 : 4
(3:1, 3:2, 4:1)

5

2010-10-03 20:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Bisset Polonia Bytom

Stadion Zimowy

2 : 6
(1:3, 0:3, 1:0)

9 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-09 14:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Mazowsze Legia Warszawa

Olivia

2 : 5
(0:1, 0:2, 2:2)

2

2010-10-09 16:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

HC GKS Katowice

Stadion Zimowy

2 : 5
(1:1, 0:4, 1:0)

3

2010-10-09 16:00:00

MMKS Podhale/CLJ

Bisset Polonia Bytom

Miejska Hala Lodowa

3 : 7
(1:3, 0:1, 2:3)

4

2010-10-09 16:00:00

UKH Unia/CLJ

SMS I PZHL

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

2 : 3 k.
(0:1, 1:1, 1:0, d. 0:0, k. 0:2)

5

2010-10-09 17:30:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

SMS II PZHL

Jantor

2 : 3
(0:1, 2:2, 0:0)

6

2010-10-19 18:30:00

Sokoły Toruń/CLJ

Nesta Toruń

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

4 : 11
(0:4, 3:6, 1:1)

10 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-10 11:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Nesta Toruń

Olivia

3 : 9
(1:4, 1:2, 1:3)

2

2010-10-10 12:30:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

SMS I PZHL

Jantor

0 : 2
(0:0, 0:1, 0:1)

3

2010-10-10 15:00:00

UKH Unia/CLJ

SMS II PZHL

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

4 : 1
(1:0, 2:1, 1:0)

4

2010-10-10 16:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

Mazowsze Legia Warszawa

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

2 : 11
(0:6, 1:2, 1:3)

5

2010-10-10 17:00:00

MMKS Podhale/CLJ

MUKS Orlik Opole

Miejska Hala Lodowa

4 : 8
(1:3, 2:3, 1:2)

11 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-14 17:30:00

SMS I PZHL

SMS II PZHL

Stadion Zimowy

8 : 0
(1:0, 4:0, 3:0)

2

2010-10-16 15:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

UKH Unia/CLJ

Torwar II

6 : 9
(1:4, 2:1, 3:4)

3

2010-10-16 16:00:00

Nesta Toruń

KKS Naprzód Janów/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

25 : 0
(3:0, 11:0, 11:0)

4

2010-10-16 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

Sokoły Toruń/CLJ

OSiR

9 : 4
(0:1, 5:2, 4:1)

5

2010-10-16 18:30:00

MUKS Orlik Opole

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Toropol

8 : 0
(2:0, 3:0, 3:0)

6

2010-10-16 18:30:00

HC GKS Katowice

MMKS Podhale/CLJ

"Satelita" Spodek

9 : 7
(3:1, 2:4, 4:2)

12 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-17 12:00:00

MUKS Orlik Opole

Sokoły Toruń/CLJ

Toropol

18 : 1
(4:0, 7:1, 7:0)

2

2010-10-17 12:30:00

Bisset Polonia Bytom

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

OSiR

5 : 2
(2:0, 2:1, 1:1)

3

2010-10-17 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

KKS Naprzód Janów/CLJ

Torwar II

5 : 4
(0:0, 2:3, 3:1)

4

2010-10-17 15:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

MMKS Podhale/CLJ

Stadion Zimowy

2 : 5
(0:2, 1:2, 1:1)

5

2010-10-17 16:00:00

Nesta Toruń

UKH Unia/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

12 : 0
(3:0, 5:0, 4:0)

13 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-23 12:00:00

UKH Unia/CLJ

MUKS Orlik Opole

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

1 : 4
(1:1, 0:2, 0:1)

2

2010-10-23 16:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

HC GKS Katowice

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

6 : 3
(2:0, 3:3, 1:0)

3

2010-10-23 17:00:00

SMS II PZHL

Mazowsze Legia Warszawa

Stadion Zimowy

5 : 3
(1:1, 2:2, 2:0)

4

2010-10-23 19:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

UKS Sielec Sosnowiec

Olivia

3 : 4
(1:0, 1:3, 1:1)

5

2010-10-23 19:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

Bisset Polonia Bytom

Jantor

1 : 21
(1:1, 0:13, 0:7)

6

2010-10-23 20:00:00

SMS I PZHL

Nesta Toruń

Stadion Zimowy

1 : 8
(0:5, 0:1, 1:2)

14 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-24 11:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

HC GKS Katowice

Olivia

4 : 8
(3:3, 1:1, 0:4)

2

2010-10-24 12:45:00

Sokoły Toruń/CLJ

UKS Sielec Sosnowiec

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

5 : 6 k.
(3:1, 1:1, 1:3, d. 0:0, k. 3:4)

3

2010-10-24 17:00:00

SMS II PZHL

Nesta Toruń

Stadion Zimowy

0 : 13
(0:2, 0:6, 0:5)

4

2010-10-24 18:00:00

UKH Unia/CLJ

Bisset Polonia Bytom

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

3 : 5
(2:1, 1:3, 0:1)

5

2010-10-24 19:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

MUKS Orlik Opole

Jantor

0 : 16
(0:4, 0:5, 0:7)

6

2010-10-24 20:00:00

SMS I PZHL

Mazowsze Legia Warszawa

Stadion Zimowy

3 : 2
(1:0, 0:1, 2:1)

Część I - Runda II (1. liga + CLJ)
15 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-28 18:30:00

UKH Unia/CLJ

UKS Sielec Sosnowiec

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

6 : 2
(1:0, 1:1, 4:1)

2

2010-10-29 17:00:00

SMS I PZHL

MUKS Orlik Opole

Stadion Zimowy

2 : 3 d.
(0:0, 2:1, 0:1, d. 0:1)

3

2010-10-29 18:30:00

HC GKS Katowice

KKS Naprzód Janów/CLJ

"Satelita" Spodek

16 : 1
(3:0, 5:1, 8:0)

4

2010-10-29 18:45:00

Mazowsze Legia Warszawa

Nesta Toruń

Torwar II

0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)

5

2010-10-29 19:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

MMKS Podhale/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

4 : 5
(0:1, 3:1, 1:3)

6

2010-10-29 20:00:00

SMS II PZHL

Bisset Polonia Bytom

Stadion Zimowy

3 : 5
(1:2, 2:3, 0:0)

16 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-30 11:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

MMKS Podhale/CLJ

Olivia

5 : 1
(1:0, 2:1, 2:0)

2

2010-10-30 17:00:00

SMS II PZHL

MUKS Orlik Opole

Stadion Zimowy

1 : 6
(0:2, 1:2, 0:2)

3

2010-10-30 17:45:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

UKS Sielec Sosnowiec

Jantor

6 : 2
(1:0, 0:1, 5:1)

4

2010-10-30 19:30:00

HC GKS Katowice

UKH Unia/CLJ

"Satelita" Spodek

5 : 0
(2:0, 1:0, 2:0)

5

2010-10-30 20:00:00

SMS I PZHL

Bisset Polonia Bytom

Stadion Zimowy

3 : 4
(1:0, 2:3, 0:1)

17 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-06 16:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

4 : 5
(2:3, 1:1, 1:1)

2

2010-11-06 16:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

SMS I PZHL

Stadion Zimowy

1 : 11
(1:3, 0:3, 0:5)

3

2010-11-06 18:00:00

MMKS Podhale/CLJ

UKH Unia/CLJ

Miejska Hala Lodowa

4 : 2
(1:0, 3:0, 0:2)

4

2010-11-06 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

Mazowsze Legia Warszawa

OSiR

4 : 6
(1:1, 2:1, 1:4)

5

2010-11-06 18:30:00

HC GKS Katowice

SMS II PZHL

"Satelita" Spodek

8 : 1
(3:1, 3:0, 2:0)

6

2010-11-06 20:00:00

MUKS Orlik Opole

Nesta Toruń

Toropol

3 : 5
(2:3, 0:0, 1:2)

18 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-07 17:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

SMS II PZHL

Stadion Zimowy

4 : 2
(2:0, 0:1, 2:1)

2

2010-11-07 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

Nesta Toruń

OSiR

1 : 4
(0:0, 1:2, 0:2)

3

2010-11-07 18:05:00

HC GKS Katowice

SMS I PZHL

"Satelita" Spodek

9 : 4
(2:0, 3:2, 4:2)

4

2010-11-07 18:30:00

MUKS Orlik Opole

Mazowsze Legia Warszawa

Toropol

0 : 3
(0:1, 0:1, 0:1)

5

2010-12-10 18:45:00

MMKS Podhale/CLJ

KKS Naprzód Janów/CLJ

Miejska Hala Lodowa

7 : 1
(3:1, 1:0, 3:0)

19 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-10 18:30:00

SMS II PZHL

MMKS Podhale/CLJ

Stadion Zimowy

4 : 6
(3:2, 0:2, 1:2)

2

2010-11-10 18:30:00

UKH Unia/CLJ

Sokoły Toruń/CLJ

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

6 : 2
(2:1, 2:0, 2:1)

3

2010-11-10 19:45:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Jantor

1 : 4
(1:1, 0:3, 0:0)

4

2010-11-10 20:30:00

MUKS Orlik Opole

Bisset Polonia Bytom

Toropol

3 : 6
(0:2, 2:2, 1:2)

5

2010-11-27 17:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Nesta Toruń

Stadion Zimowy

4 : 7
(3:3, 1:4, 0:0)

6

2010-11-27 18:30:00

HC GKS Katowice

Mazowsze Legia Warszawa

"Satelita" Spodek

5 : 3
(2:1, 1:2, 2:0)

20 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-11 12:00:00

UKH Unia/CLJ

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

3 : 4 k.
(1:1, 2:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)

2

2010-11-11 12:15:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

Sokoły Toruń/CLJ

Jantor

9 : 2
(2:0, 1:1, 6:1)

3

2010-11-11 17:30:00

SMS I PZHL

MMKS Podhale/CLJ

Stadion Zimowy

4 : 1
(0:1, 0:0, 4:0)

4

2010-11-28 18:30:00

HC GKS Katowice

Nesta Toruń

"Satelita" Spodek

1 : 5
(1:2, 0:2, 0:1)

5

2010-11-28 20:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Mazowsze Legia Warszawa

Stadion Zimowy

2 : 5
(1:1, 1:3, 0:1)

21 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-13 17:00:00

MMKS Podhale/CLJ

Mazowsze Legia Warszawa

Miejska Hala Lodowa

1 : 8
(0:1, 1:5, 0:2)

2

2010-11-13 18:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

UKH Unia/CLJ

Jantor

3 : 4
(2:1, 1:0, 0:3)

3

2010-11-13 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

HC GKS Katowice

OSiR

3 : 6
(1:1, 1:3, 1:2)

4

2010-11-13 18:30:00

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

Toropol

7 : 3
(0:0, 4:1, 3:2)

5

2010-11-13 19:00:00

SMS I PZHL

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Stadion Zimowy

1 : 3
(0:1, 0:0, 1:2)

6

2010-11-27 20:00:00

SMS II PZHL

Sokoły Toruń/CLJ

Stadion Zimowy

4 : 5
(2:1, 2:2, 0:2)

22 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-14 14:00:00

SMS II PZHL

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Stadion Zimowy

5 : 6
(1:0, 2:3, 2:3)

2

2010-11-14 17:00:00

MMKS Podhale/CLJ

Nesta Toruń

Miejska Hala Lodowa

3 : 8
(0:1, 2:1, 1:6)

3

2010-11-14 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

UKS Sielec Sosnowiec

OSiR

11 : 3
(3:1, 1:1, 7:1)

4

2010-11-14 18:30:00

MUKS Orlik Opole

HC GKS Katowice

Toropol

4 : 3
(3:0, 0:2, 1:1)

5

2010-11-28 17:00:00

SMS I PZHL

Sokoły Toruń/CLJ

Stadion Zimowy

6 : 4
(1:2, 3:2, 2:0)

23 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-11-19 18:00:00

Nesta Toruń

Sokoły Toruń/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

5 : 2
(3:1, 1:0, 1:1)

2

2010-11-20 17:00:00

SMS II PZHL

KKS Naprzód Janów/CLJ

Stadion Zimowy

5 : 6 k.
(4:1, 1:2, 0:2, d. 0:0, k. 1:2)

3

2010-11-20 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

MMKS Podhale/CLJ

OSiR

10 : 1
(6:1, 2:0, 2:0)

4

2010-11-20 18:30:00

HC GKS Katowice

UKS Sielec Sosnowiec

"Satelita" Spodek

12 : 0
(2:0, 5:0, 5:0)

5

2010-11-20 20:00:00

SMS I PZHL

UKH Unia/CLJ

Stadion Zimowy

5 : 4 k.
(1:0, 2:1, 1:3, d. 0:0, k. 1:0)

6

2010-12-12 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Torwar II

4 : 5
(2:3, 0:1, 2:1)

24 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-10-30 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

Sokoły Toruń/CLJ

Torwar II

8 : 5
(5:1, 0:2, 3:2)

2

2010-11-21 12:00:00

MUKS Orlik Opole

MMKS Podhale/CLJ

Toropol

6 : 5
(1:0, 2:1, 3:4)

3

2010-11-21 14:00:00

SMS II PZHL

UKH Unia/CLJ

Stadion Zimowy

2 : 3
(0:1, 1:2, 1:0)

4

2010-11-21 16:00:00

Nesta Toruń

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

10 : 2
(8:0, 1:1, 1:1)

5

2010-11-21 20:00:00

SMS I PZHL

KKS Naprzód Janów/CLJ

Stadion Zimowy

6 : 3
(1:2, 2:0, 3:1)

25 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-12-02 17:30:00

SMS II PZHL

SMS I PZHL

Stadion Zimowy

3 : 6
(1:5, 1:1, 1:0)

2

2010-12-04 19:00:00

Sokoły Toruń/CLJ

Bisset Polonia Bytom

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

0 : 10
(0:3, 0:2, 0:5)

3

2010-12-18 21:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

MUKS Orlik Opole

Olivia

3 : 8
(1:2, 1:5, 1:1)

4

2011-01-04 00:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

Nesta Toruń

Jantor

0 : 5
walkower

5

2011-01-04 00:00:00

MMKS Podhale/CLJ

HC GKS Katowice

Miejska Hala Lodowa

4 : 3
(0:1, 2:0, 2:2)

6

2011-01-04 20:45:00

UKH Unia/CLJ

Mazowsze Legia Warszawa

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

6 : 10
(1:6, 3:2, 2:2)

26 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2010-12-19 11:10:00

Sokoły Toruń/CLJ

MUKS Orlik Opole

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

7 : 2
(2:0, 2:1, 3:1)

2

2011-01-05 00:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

Mazowsze Legia Warszawa

Jantor

0 : 5
walkower

3

2011-01-05 11:00:00

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Bisset Polonia Bytom

Olivia

0 : 5
(0:1, 0:0, 0:4)

4

2011-01-05 18:00:00

UKH Unia/CLJ

Nesta Toruń

Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

1 : 8
(0:3, 1:3, 0:2)

5

2011-01-05 18:00:00

MMKS Podhale/CLJ

UKS Sielec Sosnowiec

Miejska Hala Lodowa

12 : 3
(5:1, 6:0, 1:2)

27 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-07 18:15:00

MUKS Orlik Opole

UKH Unia/CLJ

Toropol

7 : 1
(1:0, 2:0, 4:1)

2

2011-01-08 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

KKS Naprzód Janów/CLJ

OSiR

19 : 2
(3:1, 6:1, 10:0)

3

2011-01-08 18:30:00

HC GKS Katowice

Sokoły Toruń/CLJ

"Satelita" Spodek

7 : 1
(3:0, 2:1, 2:0)

4

2011-01-08 19:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

Stadion Zimowy

4 : 2
(1:2, 2:0, 1:0)

5

2011-01-09 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

SMS II PZHL

Torwar II

8 : 1
(0:0, 2:0, 6:1)

6

2011-01-09 16:00:00

Nesta Toruń

SMS I PZHL

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

8 : 1
(2:0, 4:0, 2:1)

28 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-09 12:00:00

HC GKS Katowice

Stoczniowiec Gdańsk/CLJ

"Satelita" Spodek

8 : 2
(3:1, 2:0, 3:1)

2

2011-01-09 14:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Sokoły Toruń/CLJ

Stadion Zimowy

3 : 6
(0:1, 1:4, 2:1)

3

2011-01-09 14:00:00

KKS Naprzód Janów/CLJ

MUKS Orlik Opole

Jantor

1 : 21
(1:3, 0:7, 0:11)

4

2011-01-09 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

UKH Unia/CLJ

OSiR

6 : 3
(1:0, 4:0, 1:3)

5

2011-01-10 18:30:00

Nesta Toruń

SMS II PZHL

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

9 : 1
(3:0, 4:1, 2:0)

6

2011-01-10 19:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

SMS I PZHL

Torwar II

12 : 3
(3:1, 5:1, 4:1)

Część II - Runda I
1 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-14 19:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

MUKS Orlik Opole

Stadion Zimowy

3 : 11
(0:3, 2:4, 1:4)

2

2011-01-15 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

HC GKS Katowice

OSiR

0 : 4
(0:2, 0:1, 0:1)

3

2011-01-15 20:00:00

SMS I PZHL

Nesta Toruń

Stadion Zimowy

2 : 11
(0:8, 2:1, 0:2)

2 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-16 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

SMS I PZHL

Torwar II

8 : 4
(3:1, 3:1, 2:2)

2

2011-01-16 18:30:00

MUKS Orlik Opole

HC GKS Katowice

Toropol

3 : 4 k.
(1:0, 1:1, 1:2, d. 0:0, k. 1:2)

3

2011-01-16 20:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Bisset Polonia Bytom

Stadion Zimowy

7 : 11
(0:3, 2:4, 5:4)

3 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-22 15:50:00

Mazowsze Legia Warszawa

Bisset Polonia Bytom

Torwar II

5 : 7
(3:2, 1:3, 1:2)

2

2011-01-22 16:00:00

Nesta Toruń

MUKS Orlik Opole

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

10 : 3
(4:2, 1:1, 5:0)

3

2011-01-22 17:00:00

SMS I PZHL

UKS Sielec Sosnowiec

Stadion Zimowy

7 : 5
(1:2, 4:0, 2:3)

4 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-23 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

MUKS Orlik Opole

Torwar II

5 : 6 k.
(3:1, 1:1, 1:3, d. 0:0, k. 0:1)

2

2011-01-23 16:00:00

Nesta Toruń

Bisset Polonia Bytom

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

6 : 1
(1:0, 2:1, 3:0)

3

2011-01-23 20:00:00

SMS I PZHL

HC GKS Katowice

Stadion Zimowy

4 : 5
(2:1, 0:1, 2:3)

5 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-29 18:30:00

MUKS Orlik Opole

SMS I PZHL

Toropol

6 : 3
(2:2, 0:1, 4:0)

2

2011-01-29 18:30:00

HC GKS Katowice

Mazowsze Legia Warszawa

"Satelita" Spodek

5 : 10
(0:4, 5:3, 0:3)

3

2011-01-29 20:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Nesta Toruń

Stadion Zimowy

1 : 18
(0:3, 1:11, 0:4)

6 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-01-30 15:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

Mazowsze Legia Warszawa

Stadion Zimowy

0 : 14
(0:2, 0:7, 0:5)

2

2011-01-30 18:05:00

Bisset Polonia Bytom

SMS I PZHL

OSiR

8 : 3
(3:1, 3:1, 2:1)

3

2011-01-30 18:30:00

HC GKS Katowice

Nesta Toruń

"Satelita" Spodek

4 : 7
(2:4, 1:2, 1:1)

7 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-27 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

Nesta Toruń

Torwar II

3 : 7
(0:0, 1:5, 2:2)

2

2011-02-27 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

MUKS Orlik Opole

OSiR

6 : 9
(3:2, 3:3, 0:4)

3

2011-02-27 18:30:00

HC GKS Katowice

UKS Sielec Sosnowiec

"Satelita" Spodek

16 : 3
(1:2, 8:1, 7:0)

Część II - Runda II
8 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-05 16:00:00

Nesta Toruń

SMS I PZHL

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

7 : 1
(2:0, 2:1, 3:0)

2

2011-02-05 18:30:00

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

Toropol

10 : 2
(0:0, 5:0, 5:2)

3

2011-02-05 18:30:00

HC GKS Katowice

Bisset Polonia Bytom

"Satelita" Spodek

7 : 3
(1:2, 1:1, 5:0)

9 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-06 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

UKS Sielec Sosnowiec

OSiR

8 : 1
(2:1, 0:0, 6:0)

2

2011-02-06 18:30:00

HC GKS Katowice

MUKS Orlik Opole

"Satelita" Spodek

6 : 3
(0:1, 4:1, 2:1)

3

2011-02-06 20:00:00

SMS I PZHL

Mazowsze Legia Warszawa

Stadion Zimowy

1 : 9
(0:7, 0:1, 1:1)

10 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-10 17:00:00

UKS Sielec Sosnowiec

SMS I PZHL

Stadion Zimowy

5 : 6
(1:2, 0:4, 4:0)

2

2011-02-12 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

Mazowsze Legia Warszawa

OSiR

7 : 6
(2:4, 4:0, 1:2)

3

2011-02-12 18:30:00

MUKS Orlik Opole

Nesta Toruń

Toropol

0 : 4
(0:0, 0:1, 0:3)

11 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-08 18:30:00

HC GKS Katowice

SMS I PZHL

"Satelita" Spodek

8 : 2
(3:0, 3:2, 2:0)

2

2011-02-13 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

Nesta Toruń

OSiR

2 : 7
(1:5, 0:1, 1:1)

3

2011-02-13 18:30:00

MUKS Orlik Opole

Mazowsze Legia Warszawa

Toropol

8 : 6
(3:3, 2:1, 3:2)

12 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-19 00:00:00

SMS I PZHL

MUKS Orlik Opole

Stadion Zimowy

0 : 5
walkower

2

2011-02-19 15:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

HC GKS Katowice

Torwar II

3 : 6
(1:1, 2:3, 0:2)

3

2011-02-19 16:00:00

Nesta Toruń

UKS Sielec Sosnowiec

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

15 : 0
(0:0, 9:0, 6:0)

13 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-20 00:00:00

SMS I PZHL

Bisset Polonia Bytom

Stadion Zimowy

0 : 5
walkower

2

2011-02-20 13:30:00

Mazowsze Legia Warszawa

UKS Sielec Sosnowiec

Torwar II

15 : 3
(3:0, 3:3, 9:0)

3

2011-02-20 16:00:00

Nesta Toruń

HC GKS Katowice

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

11 : 3
(2:0, 7:0, 2:3)

14 kolejka

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-02-26 16:00:00

Nesta Toruń

Mazowsze Legia Warszawa

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

3 : 2
(1:2, 1:0, 1:0)

2

2011-02-26 17:30:00

UKS Sielec Sosnowiec

HC GKS Katowice

Stadion Zimowy

2 : 7
(0:3, 1:2, 1:2)

3

2011-02-26 18:30:00

MUKS Orlik Opole

Bisset Polonia Bytom

Toropol

4 : 3 d.
(1:0, 1:1, 1:2, d. 1:0)

Play-Off (1-4)
Para nr I

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-03-04 18:30:00

MUKS Orlik Opole

Nesta Toruń

Toropol

1 : 7
(0:2, 0:2, 1:3)

2

2011-03-06 16:00:00

Nesta Toruń

MUKS Orlik Opole

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

10 : 3
(5:0, 3:2, 2:1)

Para nr II

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-03-04 18:00:00

Bisset Polonia Bytom

HC GKS Katowice

OSiR

5 : 4
(2:1, 1:2, 2:1)

2

2011-03-06 18:30:00

HC GKS Katowice

Bisset Polonia Bytom

"Satelita" Spodek

3 : 1
(1:0, 2:0, 0:1)

Play-Off (1-2)
Finał

Lp

Data spotkania

Gospodarze

Goście

Lodowisko

Wynik

1

2011-03-11 18:30:00

Nesta Toruń

HC GKS Katowice

Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego

7 : 4
(3:0, 3:3, 1:1)

2

2011-03-13 18:30:00

HC GKS Katowice

Nesta Toruń

"Satelita" Spodek

1 : 5
(0:2, 1:0, 0:3)

 

Lp Drużyna M MW MWD MPD MP Bramki Punkty
1 Nesta Toruń  36  36   0   0    0   311 - 57   108 
2 HC GKS Katowice  36 26  2   0    8   231 - 125  82
3 Bisset Polonia Bytom  36 25  0   1   10  240 - 132 76
4  MUKS Orlik Opole  36 21 3 1  11  231 - 141 70
5  Mazowsze Legia Warszawa  36  18   0   2   16  208 - 148  56 
6 SMS Sosnowiec I  36  13   2  2 19 127 - 179 45
7  Sielec Sosnowiec  36 7  1   0   28   104 - 292   23 

Stan na koniec I fazy rozgrywek 

1  UKH Unia Oświecim CLJ  24  10   0  11  82 - 105 33
2  GKS Stoczniowiec Gdańsk CLJ   24 10 1  13   84 - 114 32
3  MMKS Podhale Nowy Targ CLJ    24 10  1   13    95 - 119  32
4 MKS Sokoły Toruń CLJ  24  5   0  18  80 - 155  16 
5  KKS Naprzód Janów CLJ  22 4   1   17    62 - 187   14 
6  SMS Sosnowiec II  24  2   0  21   57 - 148  

.

.

Lp Drużyna M MW MWD MPD MP Bramki Punkty
1 Nesta Toruń  23  23   0    0   200 - 35   69 
2 Bisset Polonia Bytom  24 19  0    5  179 - 73 57
3 HC GKS Katowice  24 18  1    5  156 - 74 56
4  MUKS Orlik Opole  24 15 1 0   8  163 - 89 47
5  SMS Sosnowiec I  24  11   2    9    94 - 97  39 
6  Mazowsze Legia Warszawa  23  12   0  10 117 - 91 37
7  UKH Unia Oświęcim CLJ  24 10  0   11    82 - 105  33
8  GKS Stoczniowiec Gdańsk CLJ  24  10   1  13  84 - 114 32
9  MMKS Podhale Nowy Targ CLJ   24 10 1  13   95 - 119 32
10  UKS Sielec Sosnowiec  24 7  1   16    72 - 154  23
11 MKS Sokoły Toruń CLJ  24  5   0  18  80 - 155  16 
12  KKS Naprzód Janów CLJ  22 4   1   17    62 - 187   14 
13  SMS Sosnowiec II  24  2   0  21   57 - 148

Kontakt

Bannery