KKS NAPRZÓD JANÓW - MMKS PODHALE NOWY TARG - 5:10  (1:3; 3:1; 1:6)
(SĘDZIOWIE: W. MARCZUK; T. BARTOSZEWSKI; S. MACHEL)

RELACJA LIVE:

I Tercja

1 min - Trwa I tercja. Pierwszy strzał Podhala spokojnie broni Niemczyk.

2 min - Naprzód atakuje oddaje strzał broni Niesłuchowski.

1.42 min - 0:1 Drugi strzał Podhala i krążek ląduje w siatce.

3 min - Podhale nie spuszcza z tonu i buduje kolejną akcje niestety nie dokładne podanie i mamy uwolnienie.

4 min - Drużyne na zmiane atakują. Niebezpiecznie pod bramką Niemczyka krążek jednak mija lewy słupek bramki.

5.04 min - 0:2 Podhale zamyka Naprzód jak by grało w przewadze. Strzelcem Marek Puławski asysta  Kacpra Kosa.

6.05 min - 0:3 Kolejna bramka dla Podhala w wykonaniu Kaspera Bryniczki asystowali jemu Krzysztof Sulka i Daniel Kapica.

7 min - Akcja Naprzodu jednak Podhale przejmuje krążek i wypuszcza swojego zawodnika sam na sam lepszy jednak Niemczyk. Odkładana kara dla Naprzodu.

8 min - 6 na 5 Janów nie może przejąć krążka.

9 min - Kara dla zawodnika z Janowa.

10 min - Podhale zamyka Janowian. Odają strzał krążek obok bramki.

11 min - Kara dla Jakuba Pipera Podhale 15 sekund w podwójnej przewadze.

13 min - Janów broni się przed stratą bramki w osłabieniu.

14 min - Pierwsza w tym meczu kara dla Podhala.

15 min - Akcja Janowa. Strzał w słupek.

16 min - Janów w podwójnej przewadze.

15.34 min - Bramka Patryka Koguta na 3:1.

17 min - Naprzód gra 5 na 4 próbuje zamknąć Podhale ale się nie udaje.

19 min - Podhale nadal atakuje Janów przejmuje krążek, który tracą w tercji neutralnej.

II Tercja

21 min - Trwa II Tercja

20.24 min - 3:2 - Łukasz Sośnierz pokonuje Niesłuchowskiego

20.44 min - 4:2 Natychmiastowa odpowiedz Podhala i znowu mamy dwie bramki przewagi. Bramka Michalskiego z podania Kmiecika.

23 min - Drużyny atakują na zmiane bez skutku

25 min - Akcja Janowa strzał i Niesłuchowski broni.

26.04 min - 4:3 - Bramka dla Janowa.

27.15 min - 4:4 - Wzorowa kontra drużyny Janowa. Zdobywcą Patryk Kogut z podania Łukasza Sośnierza. Czas dla MMKS Podhale Nowy Targ.

28.23 min - Pierwsza sytuacja do wykazania się bramkarzowi Naprzodu niestety ten wpuszcza strzał z niebieskiej.

29 min - Kara dla Łukasza Gacka. Naprzód przed szansą by wyjść na prowadzenie.

30 min - Kara dla Krzysztofa Sulki. Naprzód przez ponad minute w podwójnej przewadze.Janów natychmiastowo zamyka Podhale w ich tercji.

31 min - Podhale broni się już w czwórke.

32 min - Naprzód nie wykorzystał okresu gry w podwójnej przewadze.

33 min - Kontra Naprzodu. Strzał i ... obok słupka.

34 min - Kara dla Pipera. Podhale w przewadze.

36 min - Podhale nie wykorzystuje przewagii nie potrafili zamknąć rywala w ich tercji.

37 min - Kara dla Reguły. Podhale znowu przed szansą.

38 min - Kara dla Neupauera. 4 na 4

39 min - Janów w przewadze do końca tercji.

Koniec II Tercji.

III Tercja

41 min - Trwa III Tercja

41.39- 4:5 - Bramka Kimiecika asysta Michalskiego

44.24 min - Bramka Kaspera Bryniczki na 4:6

45 min - Bartłomiej Neupauer ląduje na ławce kar.,

46 min - Kontra Podhala, które nie trafia na pustą bramkę.

47.22 min - Kmiecik trafia do bramki Niemczyka. Podawali mu Neupauer i Kasper Bryniczka. Niemczyk schodzi na ławke.

49.43   - 9:4 kolejny błąd bramkarza Janowa. Niemczyk wraca pomiędzy słupki.

52 min - Kara dla Dawida Bajer za spowodowanie upadku. Podhale w przewadze.

51.30 min - Piękna bramka Neupaera pod "lade" asysta Kasper Bryniczka przewaga wykorzystana. Na tablicy mamy dwucyfrowy wynik.

53.31 - 10:5 bramka Sośnierza.

56 min - Gra pod dyktando Podhala.

57 min - Kara dla Sitka. Podhale w przewadze.

59 min - Naprzód w pełnym składzie. Kara dla Podhala.