14.30

GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - MMKS PODHALE NOWY TARG - 5:2 (1:0; 2:1; 2:1)
(SĘDZIOWIE: W. MARCZUK; W. MOSZCZYŃSKI; T. BARTOSZEWSKI)

RELACJA LIVE:

Zaraz rozpocznie się mecz, nazwany przedwczesnym finałem tego Turnieju - obydwie drużyny bez porażki. Czy Stoczniowiec jest w stanie obronić tytuł, zdobyty rok temu na tym samym lodowisku? Stoczniowiec ma przewagę w postaci dopingu swoich kibiców, którzy stawili się w liczbie około 30 osób.

I Tercja.

1 min - Trwa I Tercja.

2 min - Stoczniowiec atakuje od samego początku. Kara dla Kantora.

4 min - Kara dla Michalskiego.

6 min - 5 na 5.

10 min - Kara dla zawodnika Podhala. Ostry doping grupy z Gdańska. Stocznia zamyka podhale w ich tercji.

12 min - Koniec kary zawodnika Podhala

PRZEPRASZAM PROBLEMY TECHNICZNE !

13.36 - Bramka Stasiewicz. Owacje na trybunach.

15 min - Piękna obron Mazy.

16 min - Podhale strzał  z niebieskiej broni Maza.

19 min - Stoczniowiec uspakaja gre.

Koniec I Tercji.

II Tercja.

21 min - Trwa II Tercja. Maza broni. Podhale od początku przyciska Stoczniowiec.

22.32 - Kontra Stoczni i Szymon Marzec strzela na 2:0.

24 min - Kmiecik ląduje na ławce kar.

26 min - Stocznia nie wykorzystuje sytuacji.

29 min - Kara za niesportowe zachowanie dla zawodnika Podhala.

30 min - Stoczniowiec popełnia bład 6 zawodników na lodzie. Strzał z niebieskiej Podhala Maza broni pewnie.

34.41 - Gol dla Podhala w przewadze.

34.51 - Szybka odpowiedź Gdańskiego Stoczniowca i gol

36 min - Kara dla Chmielewskiego.

Koniec II Tercji

III Tercja

41 min - Trwa III Tercja

42 min - Bramka dla Stoczni. 4:1

45 min - Stoczniowiec  w natarciu.

46 min - Zawodnik Podhala leży na lodzie.Wstaje po dłuższej chwili. Maza dostaje w maske po czym pada. Wstaje po dłuższej chwili.

45.56 - Kmiecik pokonuje Maze.

48 min - Kara dla Gacka. Stocznia w przewadze.

49 min - Stoczniowiec niesiony dopingiem swych kibiców atakuje.

52 min - Obustronne wykluczenie.

54 min- Koniec Kar.

56 min - Przepychanka pod bramk Mazy.

58 min - Czas dla Podhala.

59 min - Podhale ma malo czasu do konca a dwie bramki do nadrobienia. Podhale bez bramkarza. Chmielewski strzela po kiju przeciwnika i nie trafia

59.57 -  Bramka na 5:2 Kibice swiętują wygrana.

60 min - Koniec Meczu