Treść strony wrzesień_2010

.

Oficjalna strona internetowa KS Toruń HSA

Od wczoraj pod adresem: www.torunskihokej.pl można odwiedzać nową stronę internetową poświęconą toruńskiemu hokejowi na lodzie. Jest to oficjalna strona Klubu Sportowego Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna, na której można będzie odnaleźć wszelkie aktualności związane z działalnością spółki oraz na bieżąco śledzić poczynania seniorskiej drużyny „Nesta Toruń”.
Na głównych podstronach serwisu już teraz zapoznać się można z najnowszymi newsami, składem toruńskiej drużyny, terminarzem I ligi, listą sponsorów klubu oraz z najnowszymi informacjami prasowymi. Sporo miejsca poświęcono historii hokeja na świecie, w Polsce i w Toruniu oraz sprawom regulaminowym. Serwis ilustrowany będzie na bieżąco fotografiami Mirosława Luberadzkiego, który swoje zdjęcia zamieszać będzie na jeszcze jednym nowym portalu.

Trwają bowiem zaawansowane prace nad zmianą designu oraz systemu zarządzania dotychczasową stroną TKH, która pod adresem www.hokej.torun.pl, prezentować będzie w dalszym ciągu wszelkie informacje związane z hokejem na lodzie w naszym mieście. Będzie to serwis niezależny i ponadklubowy. Znajdzie się w nim miejsce na nowinki o klubach KS Toruń HSA, MKS Sokoły oraz informacje o Kujawsko-Pomorskim OZHL. Publikowane będą w nim również materiały o meczach old-boy`s i rozgrywkach drużyn amatorskich. W planach znajduje się także rozszerzenie portalu o uni-hokej i hokej na trawie. Co najważniejsze, zamieszczone zostanie w nim całe dotychczasowe archiwum, Kronika 85-lecia oraz dotychczasowe Forum. Jak zwykle głównymi atrakcjami będą liczne konkursy oraz podstrony świąteczne.

Uporządkowane zostaną także dwie oddzielne strony na Facebooku oraz być może dwa profile na portalu naszaklasa.pl.

komentarze (3) ()

wstecz

Kontakt

Bannery