Treść strony wrzesień_2010

.

Ostatni taki konkurs

Z małym opóźnieniem rozstrzygnięty został ostatni konkurs zorganizowany na stronie Toruńskiego Klubu Hokejowego. "TKH - pstryk 2010" kończy kilkuletnią tradycję konkursów i zabaw skierowanych do kibiców hokeja na lodzie w Toruniu. Ostatnie edycja tego wakacyjnego "pojedynku" niestety nie cieszyła się dużą popularnością. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest zapewne sporo, ale główną jest z całą pewnością spadek zainteresowania tą dyscypliną sportu w naszym mieście. Miejmy nadzieję, że szybko się to zmieni i hokej na lodzie powróci do grona najważniejszych w Toruniu.

Przez wakacje nadesłano do redakcji naszego serwisu siedem prac konkursowych. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace były wyjątkowo podobne do siebie, co bardzo utrudniło podjęcie ostatecznej decyzji. Po długich przemyśleniach, za najciekawsze uznano zdjęcie AGNIESZKI KRASIŃSKIEJ, która tym samym została laureatem tego konkursu. Gratulujemy serdecznie autorce fotografii i zapraszymy do siedziby klubu KS Toruń HSA (Tor-Tor) po odbiór nagrody.

Niebawem zamknie się kolejny etap historii naszego portalu. Na ukończeniu są bowiem prace związane ze zmianą grafiki strony oraz jej struktury. Pomimo faktu przejścia TKH do historii, wszelkie wnioski i doświadczenia zdobyte przez ostatnie siedem lat, będą z całą pewnością wykorzystane. W nowym serwisie www, nie zabraknie na pewno kolejnych konkursów, zabaw czy też innych ciekawych form integrowania środowiska kibiców hokeja na lodzie w różnym wieku. Postaramy się o nowe nagrody, nowe wyzwania i nowe atrakcyjne pomysły.

To już niebawem...

Nagroda główna konkursu

"TKH - pstryk 2010"

autor: Anieszka Krasińska

komentarze (10) ()

wstecz

Kontakt

Bannery