Treść strony listopad_2010

.

"Wznowienie w Buliku"

W okresie przedświątecznym wracamy do starej, sprawdzonej formuły spotkań z zawodnikami, podczas których można będzie bliżej poznać swoich ulubionych hokeistów. "Wznowienie w Buliku" to kontynuacja kilkuletniej tradycji wspólnej zabawy, rozmów i ciekawych dyskusji. Jak wszyscy pamiętamy w poprzednich latach imprezy te promowane były pod szyldem "Środek Bulika" i "Pamela Ice".

Dotychczas, frekwencja kibiców na tego typu spotkaniach bywała różna. Dobrze pamiętamy tłumy w kawiarni Bulik, podczas spotkania z Vlado Burilem, Zoltanem Kubatem i Michalem Mravcem. Nieźle było również w Pameli, kiedy prezentowali się przed kibicami Sami Salonen i Teemu Paakkarinen. Bywały niestety także bardziej "kameralne" spotkania.

W czwartek, 18.11.2010 roku w Kawiarni Bulik, o godz. 19.00, atrakcji zapewne nie zabraknie. Przed fanami toruńskiego hokeja na lodzie zasiądą bowiem: Toms Bluks, Edgars Adamovics i Arkadiusz Marmurowicz. Będzie zatem możliwość zapoznania się z kolejnymi obcokrajowcami - łotewskimi wzmocnieniami naszego zespołu. Będzie także szansa na porównania starej i nowej sytuacji w klubie, którą zapewne zechce naświetlić Arek Marmurowicz.

Spotkanie to rozpoczyna cały cykl podobnych imprez, który zakończymy w tym roku współną Wigilią z kibicami w dniu 16.12.2010 roku. Przed nami wiele atrakcji i mile spędzonych chwil.

MUSISZ TAM BYĆ !!!

"WZNOWIENIE W BULIKU"

CZWARTEK - 18.11.2010 - GODZ. 19.00 

wstecz

Kontakt

Bannery