Treść strony luty_2011

Bez zmian - Nesta Toruń w dalszym ciągu niepokonana

.
Kolejne dwa spotkania ligowe seniorzy Nesty Toruń rozegrali na wyjeździe. Tym razem, zawodników toruńskich próbowli pokonać hokeiści Orlika Opole (sobota) oraz Poloni Bytom (niedziela). I tym razem nie doszło do niespodzianki, a nasi przeciwnicy musieli pogodzić się z kolejnymi porażkami. Co prawda nie były to bezbarwne pojedynki "do jednej bramki", ale też w obu przypadkach, zwycięstwo torunian nie było w jakimkolwiek stopniu zagrożone. Scenariusze tych spotkań były też zgoła odmienne.

Sobotni mecz w Opolu, rozstrzygnął się dopiero w końcówce regulaminowego czasu, co było efektem w miarę wyrównanej gry przez dwie pierwsze odsłony meczu. Po dwóch bramkach Tomasza Proszkiewicza, zawodnicy opolscy dali za wygraną, co skrupulatnie wykorzystali: Daniel Minge oraz Michał Wieczorek, aplikując kolejne dwa gole w końcówce spotkania.

Mecz rozgrywany w niedzielę, przebiegał według zypełnie innego planu. Już w pierwszej tercji "Stalowe Pierniki" pięć razy umieściły krążek w bramce bytomskiej Polonii. Przez pozostałe dwie tercje torunianie pilnowali tylko korzystnego rezultatu, nie pozwalając swojemu przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł. Tym samym "Niepokonani" odnieśli swoje 31 i 32 zwycięstwo w ramach rozgrywek I ligi.

.

Orlik Opole - Nesta Toruń

0:4 (0:0; 0:1; 0:3)

bramki dla Nesty: T. Proszkiewicz x 2; D. Minge; M. Wieczorek

.
Polonia Bytom - Nesta Toruń

2:7 (1:5; 0:1; 1:1)

wstecz

Kontakt

Bannery