Treść strony luty_2011

Ostatnie mecze sezonu

Prawdopodobnie, już tylko trzy mecze hokejowe pozostały naszym zawodnikom do rozegrania na własnej tafli lodowiska Tor-Tor. Już dzisiaj (26.02.), w ostatnim meczu rundy zasadniczej Nesta Toruń podejmuje drużynę Mazowsza Legii Warszawa. W przekroju całego sezonu wydaje się, że nie jest to najmocniejszy przeciwnik. Aktualnie zespół ze stolicy zajmuje piąte miejsce w tabeli i sytaucja ta już się nie zmieni, bez względu na wyniki ostatnich spotkań. Pamiętać trzeba jednak, że najgorszy wynik w tym sezonie (1:0) "stalowe pierniki" uzyskały właśnie w Warszawie.

Naszym seniorom nie pozostaje chyba nic innego, tylko dobrnąć do końca rozgrywek rundy zasadniczej jako zespół NIEPOKONANY, co w historii polskiego hokeja na lodzie nie zdarzało się zbyt często. To niezbyt trudne zadanie dla całej toruńskiej drużyny bezproblemowo leży w zasięgu możliwości Nesty Toruń. Oprócz zgromadzenia kompletu punktów meczowych, warto jednak postarać się o poprawę osiągnięć indywidualnych. Kapitan zespołu - Przemysław Bomastek (105 pkt.) wymazać może bowiem dotychczasowy rekord klasyfikacji kanadyjskiej należący jeszcze do Andreja Szöke , któremu kilka sezonów temu udało się zgromadzić 107 punktów. 

Wszystkich symaptyków hokeja na lodzie serdecznie zapraszamy na lodowisko tym bardziej, że organizatorzy tych ostatnich spotkań - KS Toruń HSA, przygotowali wiele cennych nagród, m.in.: talony rabatowe na zakup łyżew (150,00 zł), torby turystyczne, plecaki oraz kalendarze drużyny na rok 2011

wstecz

Kontakt

Bannery