Treść strony ICE MISS - 2011/2012

.
.

Ice Miss - listopada 2011

Marta Pawlak

.

.

KANDYDATKI NA  "ICE MISS"  MIESIĄCA LISTOPADA

 • Fot. 4 - Marta 1
  Fot. 4 - Marta 1
 • Fot. 5 - Agnieszka
  Fot. 5 - Agnieszka
 • Fot. 6 - Marta 2
  Fot. 6 - Marta 2
 • Fot. 7 - Magda
  Fot. 7 - Magda
 • Fot. 9 - Sylwia
  Fot. 9 - Sylwia

 ICE MISS 2011/2012

.

Przed nami kolejna edycja niezwykle atrakcyjnego konkursu: ICE MISS 2011/2012. W tym sezonie, konkurs prowadzić będą wspólnie redakcje serwisów internetowych www:hokej.torun.pl oraz www:torunskihokej.pl. Wracamy tym samym do dobrych obyczajów z lat poprzednich, kiedy to z powodzeniem popularyzowaliśmy hokej na lodzie wśród przedstawicielek płci pięknej. Efekty poprzednich edycji naszego konkursu przeszły oczekiwania wszystkich, co widać na każdym meczu Nesty Karaweli Toruń. Przepięknych Dziewczyn i Pań jest poprostu coraz więcej. 

Na każdym meczu na Tor-Torze nasi fotoreporterzy robić będą zdjęcia fankom Nesty Karaweli Toruń, które ukończyły 16 lat. W specjalnie przygotowanej ankiecie (na stronie www:hokej.torun.pl) kibice wybiorą swoją Miss miesiąca. Będzie ich łącznie sześć. Każda Miss miesiąca otrzyma wiele nagród, które ufundowali sponsorzy tej edycji konkursu:

- strzyżenie z modelowaniem w renomowanym salonie "Świat Fryzur"

- sesję wizażu i stylizacji prowadzoną przez dyplomowaną specjalistkę Dominikę Chodkowską-Szulc

- profesjonalną sesję fotograficzną "Elit foto" autorstwa Jarosława Sierbińskiego 

- voucher weekendowy do SPA dla dwóch osób, ufundowany przez "Bella Line"

.

Na zakończenie sezonu przeprowadzony zostanie konkurs z udziałem sześciu, miesięcznych finalistek, który wyłoni ICE MISS sezonu 2011/2012. "Pierwsza dama" toruńskiej publiczności otrzyma w nagrodę:

- wizytę w salonie "Świat Fryzur" - pełen zakres usług

- rozbudowaną sesję wizażu i stylizacji prowadzoną przez Dominikę Chodkowską-Szulc

- profesjonalną sesję fotograficzną "Elit foto" autorstwa Jarosława Sierbińskiego  

- kolację z szampanem oraz jednodniowy pobyt dla dwóch osób, ufundowany przez "Apartamenty toruńskie" oraz firmy Mockba i Togun.

 - miesięczny karnet wstępu do "Bella Line"


Na początku każdego miesiąca przedstawiona zostanie na portlau www.hokej.torun.pl galeria zdjęć najładniejszych Pań odwiedzających lodowisko Tor-Tor. Panie, które rozpoznają się na fotografiach, aby wziąć udział w konkursie będą musiały przysłać mailem, na adres: biuro@torunskihokej.pl zgłoszenie (do 15-go następnego miesiąca) z następującymi danymi: numer zdjęcia, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Ice Miss każdego miesiąca wyłoni głosowanie (ankieta) rozpoczynające się każdego 15 dnia kolejnego miesiąca (np. w październiku za wrzesień), które potrwa 7 dni. Miesięczną edycję konkursu wygra Pani, która zgromadzi najwięcej głosów. W przypadkach nieprzewidzianych przez regulamin, głos rozstrzygający należy do redakcji portalu hokej.torun.pl.

Aktualne informacje o konkursie śledzić będzie można w zakładce "ICE MISS 2011/2012", w menu bocznym naszego portalu. >>>>

.

Kontakt

Bannery