Treść strony SEZON 2019/ 2020

Nie tym razem.

Niedzielny mecz w Gdańsku zakończył się zwycięstwem gospodarzy. To zawodnicy Lotosu strzelili o jedną bramkę więcej wygrywając całe spotkanie 3:2.
Hokeiści KH Energa, wspierani prze sporą grupę kibiców z Torunia bardzo dobrze rozpoczęli to spotkania. W szóstej minucie Yegor Feofanov umieścił krążek w gdańskiej siatce. Gospodarze zdołali wyrównać dopiero w piętnastej minucie i w pierwszej tercji więcej goli już nie zobaczyliśmy.
Początek drugiej odsłony, gdy na ławce kar jest nasz zawodnik skutkuje drugą bramką dla Lotosu. Tym razem to nasi hokeiści doprowadzają do remisu tuż prze końcową syreną kończącą drugą tercję. Na listę strzelców, w czterdziestej minucie wpisuje się Denis Sergushkin.
Decydująca o zwycięstwie bramka pada pod koniec trzeciej tercji. Znów gramy w osłabieniu i gdańszczanie wykorzystują swoją szansę. W pięćdziesiątej szóstej minucie krążek wpada do naszej bramki.
Naszym hokeistom nie udaje się już odwrócić losów spotkania, doprowadzając choćby do dogrywki. W drużynie KH Enegra nadal nie grają dwaj kontuzjowani zawodnicy: Artyom Sadretdinov I Jarosław Dołęga.