Treść strony SEZON 2019/ 2020

Remis po dwóch tercjach.

Gospodarz - KH Podhale Nowy Targ dopiero w trzeciej odsłonie meczu strzela dwie bramki decydujące o zwycięstwie.
Pierwszą tercję wygrywają podopieczni Jurija Chukha. Po dwudziestu minutach spotkania hokeiści KH Energa Toruń prowadzą 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobywają: Denias Sergushkin i Daniel Minge. Jak się okazało były to jedyne gole strzelone przez naszą drużynę. Później celnie trafiali do siatki już tylko nowotarżanie.
W końcówce drugiej tercji, grając z przewagą jednego zawodnika zdołali doprowadzić do remisu strzelając gola na 2:2.
W trzeciej odsłonie hokeiści Podhala dwukrotnie, w 50 i 59 minucie pokonują toruńskiego bramkarza Parika Spesnego i tym samym pieczętują zwycięstwo. Mecz kończy się rezultatem 4:2.

Okazję do rewanżu będziemy mieli już w najbliższy wtorek, 21 stycznia, godz. 18:30. Pierwszy mecz, piątej rundy PHL zagramy właśnie z drużyną z Nowego Targu. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów hokeja na Tor-Tor by pomóc, głośnym dopingiem naszej drużynie w tym starciu.