Treść strony SEZON 2019/ 2020

Nie jest już zawodnikiem KH Energa.

Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat Zarządu Klubu KH Energa Toruń dotyczący przyczyny rozwiązania kontraktu z Artyomem Sadretdinovem.

"Z przykrością informujemy, że Artyom Sadretdinov, z powodu ciężkiego naruszenia dyscypliny zawodniczej i zasad współżycia społecznego, które uniemożliwiają jego dalsze funkcjonowanie w drużynie, nie jest już zawodnikiem KH Energa Toruń.

Zarząd Klubu podjął tą trudną decyzję po wyczerpaniu wszelkich możliwych sposobów wyjaśnienia sytuacji, po przeprowadzeniu mediacji pomiędzy zawodnikiem i drużyną oraz konsultacjach ze sztabem trenerskim, kierując się dobrem Klubu i realizacją sportowych celów, które sobie wyznaczamy. Zawodnik dostał szansę na naprawienie sytuacji która zaistniała, niestety nie wykorzystał jej, w związku z tym decyzja nie mogła być inna.

Mamy nadzieję, iż podjęte przez Zarząd ruchy transferowe, których efektem jest pozyskanie trzech nowych napastników, nie tylko zminimalizują skutki zaistniałej sytuacji, lecz również pozytywnie wpłyną na osiągane przez KH Energa Toruń wyniki sportowe."

wstecz

Kontakt

Bannery