Treść strony SEZON 2019/ 2020

Ogólnopolska akcja toruńskiego Stowarzyszenia.

Sympatycy hokeja na lodzie działający w Stowarzyszeniu Toruńskich Kibiców Hokeja 1924 startują z akcją, która ma na celu zwrócenie uwagi mediów, samorządów, ludzi biznesu na tą piękną dyscyplinę sportu. Zapraszają do włączenia się w tą inicjatywę wszystkich fanów hokeja w Polsce i tych poza granicami. 

Poniżej treść petycji oraz link do strony, na której można oddać swój głos.

WIELKA PETYCJA - WIELKA KOALICJA

Drodzy kibice i miłośnicy hokeja na lodzie!
Hokej to jedna z najpiękniejszych i najbardziej widowiskowych gier zespołowych. Od dłuższego czasu ze smutkiem obserwujemy, że nasza dyscyplina przechodzi w Polsce kryzys spowodowany wieloma czynnikami. Wspólnymi siłami powinniśmy podjąć próbę powrotu do czasów, gdy hokej na lodzie był jedną z najpopularniejszych dyscyplin w naszym kraju! Jednym z warunków jej rozwoju jest popularyzacja wśród ogromnej rzeszy fanów sportu . Aby tak się stało musimy znaleźć poważnych sponsorów, a ci z kolei oczekują by ich marka lub produkt dotarła do jak największej liczby odbiorców. Dlatego robiąc pierwszy krok zwracamy się z prośbą do władz mediów w naszym kraju o większe zainteresowanie hokejem na lodzie i promocję m.in. poprzez transmisje telewizyjne. W obecnym sezonie realizująca misję publiczną TVP nie pokazała dotąd żadnego meczu ligowego, a transmisje planuje dopiero od finałów. Wdrożony w życie projekt polskihokej.tv jest tylko substytutem, który nie zastąpi telewizji o szerokim zasięgu. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że kibic który chciałby obejrzeć wszystkie wyjazdowe mecze swojej drużyny musi zapłacić ponad 400 zł za wykup nie stojących na najwyższym poziomie transmisji.

Jako Stowarzyszenie Toruńskich Kibiców Hokeja 1924 nie zgadzamy się z taką sytuacją. W związku z tym kierujemy petycję i apel do wszystkich mediów o potraktowanie hokeja na lodzie w sposób pozwalający na jego rozwój. Apelujemy także do władz krajowych - Ministerstwo Sportu i samorządowych o pomoc w odbudowie znaczenia tej pięknej dyscypliny sportu. To nasza wspólna odpowiedzialność i zobowiązanie wobec byłych i przyszłych pokoleń!

Zachęcamy wszystkich do składania podpisów pod elektroniczną wersją petycji o transmisje z meczów Polskiej Hokej Ligi na antenach telewizji o szerokim zasięgu oraz poświęcenia miejsca na łamach prasy oraz w serwisach internetowych. Razem jesteśmy silniejsi! Prosimy o UDOSTĘPNIANIE POSTA I LINKU DO PETYCJI 

Link do petycji ➡️
https://www.petycjeonline.com/petycji_o_transmisje_z_meczow…

wstecz

Kontakt

Bannery