Treść strony SEZON 2019/ 2020

Wrócili do gry.

Po dwutygodniowej przerwie hokeiści KH Energa Toruń wrócili do ligowych zmagań. Dzisiaj, w Jastrzębiu rozegrali zaległe spotkanie z JKH. Zabrakło dwóch sekund żeby gospodarzom wyrwać przynajmniej jeden punkt. "Stalowe pierniki" przegrywają ten mecz 2:3.

Po przegranej, 2:1 pierwszej tercji, w której bramkę dla toruńskiej drużyny zdobył Denis Sergushkin i bezbramkowej drugiej, w trzeciej odsłonie bramkę dającą remis strzela, w 58 minucie Mateusz Zieliński. Wszystko potoczyłoby się zapewne inaczej, gdyby sędziowie nie dopatrzyli się przewinienia (zahaczanie) Bartka Skólmowskiego na półtorej minuty przed końcowym gwizdkiem.
Krzysztof Bojanowski, który dzisiaj strzegł toruńskiej bramki dwoił się i troił pomiędzy słupkami w końcówce meczu. Nie powstrzymało to gospodarzy przed strzeleniem zwycięskiego gola na dwie sekundy przed końcem regulaminowego czasu.
Zabrakło odrobinę szczęścia. Jutro kolejny mecz, KH Energa Toruń zmierzy się w Tychach z miejscowym GKS-em. To będzie również bardzo interesujące spotkanie, ponieważ w rundzie play-off będzie to prawdopodobnie nasz przeciwnik. Początek meczu w Tychach o godzinie 18-ej.

Przypominamy, że pod adresem: https://www.petycjeonline.com/petycji_o_transmisje_z_meczow…  znajduje się petycja w sprawie transmisji meczów hokejowych w mediach o ogólnopolskim zasięgu. Zapraszamy do poparcia tej inicjatywy. Jeżeli już podpisaliście, to zaproście znajomych, aby również włączyli się w tą akcję. Trzeba dotrzeć do jak największej rzeszy fanów hokej!