Treść strony SEZON 2019/ 2020

Ilu jest prawdziwych kibiców?

Czas, w którym przyszło nam wszystkim obecnie żyć, jest trudny. Nie zamierzam o tym pisać, gdyż w tym temacie codziennie dostajemy ogromną ilość informacji.
Za chwilę już będzie maj. Tradycyjnie z początkiem tego miesiąca rozpoczynały się przygotowania do nowego sezonu.
Teraz już wiemy, że nie będzie możliwości zacząć normalnych treningów w tym okresie. Jeśli sytuacja ustabilizuje się i zniesione zostaną ograniczenia, to pierwsze zajęcia planowane są na początku czerwca.

Obecnie Klub, tak jak duże grono firm (sponsorów), próbuje przetrwać ten trudny okres i chce jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.
Podejmowane są różnego rodzaju działania, które mają na celu podreperowanie budżetu.
Chciałbym wspomnieć o ostatniej akcji, zaproponowanej przez KH Toruń.
Na platformie sprzedażowej nazwanej KS Koronawirus można zakupić bilet na wirtualny pojedynek drużyny KH Enegra Toruń z KS Koronawirus.
Pomysł jest świeży, sprzedaż ruszyła 24 kwietnia, może nie wszyscy toruńscy kibice hokeja już o nim słyszeli i dlatego odzew jest znikomy.
Patrząc na ranking znajdujący się na stronie platformy sprzedażowej można przeczytać, że KH Toruń ma tylko 25* kibiców, którzy w tym bardzo trudnym okresie wspierają swoją (ukochaną?) drużynę.
Chociaż na oficjalnym klubowym profilu na Facebooku jest informacja, że obserwuje go i lubi ponad sześć tysięcy osób!
Gdzie są ci wszyscy fani?!
Czy nie można zrezygnować z jakiejś małej przyjemności rzędu 20 zł i kupić pamiątkowego biletu? Za kilkanaście lat, wyciągając go z szuflady, będziemy mogli opowiedzieć o czasie i okolicznościach, w których został kupiony.
Klub, który pomimo wielu własnych problemów, chętnie angażuje się w różnego rodzaju działania pomocowe na rzecz innych, może liczyć, gdy sam jest w trudnej sytuacji, tylko na kilkanaście osób!?

Taka mała akcja jak zakup tego biletu pokaże, ilu tak naprawdę wiernych kibiców ma toruński klub.

Tutaj można kupić bilet (wirtualny lub w formie papierowej): https://www.kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/kujawsko-pomorskie/vs-energa-torun

 

* - dane z 27-04-2020 r., godz. 13:00. (https://www.kskoronawirus.pl/index.php/ranking)

  • autor: Tomasz Michalczuk, data: 2020-04-27

wstecz

Kontakt

Bannery