Treść strony SEZON 2020/ 2021

Kogo zabrakło na lodzie?

Po bardzo dobrym meczu, w którym Stalowe Pierniki przegrywając już 3:0 doprowadzają w drugiej tercji do remisu - zdobywając trzy bramki w pięć minut zdarza się taka sytuacja, po której pada, jak sie później okazuje decydujący gol dla gospodarzy.
Bramki dla KH Energa zdobywają kolejno: Michał Kalinowski, Gleb Bondaruk i Yegor Feofanov.
Jest czterdziesta piąta minuta spotkania - trzecia tercja. Wynik remisowy 3:3. Zmiany. Wyjeżdżają na taflę pierwsze fromacje odbydwu drużyn. Gramy w pełnych zestawieniach. Mamy czterech zawodników KH Energa: Bartosz Skólmowski, Yegor Shkodenko, Michał Kalinowski i kapitan Kamil Kalinowski. Nowotarżanie wyprowadzają krążek ze swojej tercji. Dwa podania. Pierwsze na "niebieską". Drugie do  niepilnowanego zawodnika Podhala, który z bliskiej odległości pokonuje Mateusza Studzińskiego.
Swojego poirytowania, co uchwyciła kamera po stracie tej bramki nie krył kapitan KH Energa.
Co takiego wydarzyło się w toruńskim boksie? Kto "zaspał" i nie wjechał ma lód?
Pomimo walki do końca, wycofania bramkarza i oblężenia bramki gospodarzy nie pada wyrównujący gol. Z Nowego Targu toruński zespół wraca bez zdobyczy punktowej. Nadal w ligowej tabeli KH Energa pozostaje na trzecim miejscu z dorobkiem 42 punktów oraz jednym rozegranym meczem mniej od pozostałych drużyn. Jednak różnica punktowa pomiędzy trzecią a siódmą drużyna wynosi tylko cztery punkty. Więc jeszcze wiele może się wydarzyć.