Treść strony SEZON 2021/ 2022

Cracovia minimalnie lepsza.

Stalowe Pierniki wracają z Krakowa bez punktów. Podopieczni Rudolfa Rohacka strzelają dzisiaj cztery bramki, a torunianie odpowiadają trzema. Trzy gole zdobyte przez miejscowych już w pierwszej odsłonie pozwoliły na kontrolowanie meczu.
Jedna bramka dla KH Energa, strzelona w drugiej tercji przez Kamila Kalinowskiego dawała szansę na to, by od początku ostatniej odsłony zaatakować i zdobyć kontaktowego gola. Tak się jednak nie stało. To gospodarze kolejny raz pakują krążek do toruńskiej bramki tuż po gwizdku sędziego (40:45) i jest 4:1.
Cztery minuty później Robert Arrak pokonuje bramkarza Cracovii i mamy 4:2.
Od pięćdziesiątej pierwszej minuty Stalowe Pierniki dwa razy grają z przewagą jednego zawodnika, jednak krakowianie dobrze się bronią i nie udaje się umieścić krążka w bramce Cracovii.
W pięćdziesiątej siódmej minucie Lauri Huhdanpaa zdobywa kontaktową bramkę i daje nadzieję na doprowadzenie do remisu. Jednak czasu zostało zbyt mało i Cracovia nie daje sobie wydrzeć zwycięstwa. Dzisiaj KH Energa nie dopisuje na swoim koncie punktów w ligowej tabeli.