Treść strony SEZON 2021/ 2022

39 strzałów - 1 bramka.

KH Energa przegrywa na własnym lodowisku,  po dobrym meczu z Camarch Cracovią 1:3. Toruńscy hokeiści, przy bardzo dużym wsparciu kibiców (sektor J i K) nie zdołali odwrócić niekorzystnego wyniku i doprowadzić do remisu w tym meczu, co dawało szansę na dogrywkę.
Wycofanie bramkarza - najpierw w końcówce 2 tercji, gdzie część kibiców nie zorientowała się, że bramkarz zjechał i sygnalizowała z trybun sześciu zawodników na tafli. Później, w 59 minucie Conrad Molder ponownie zjechał do boksu, a manewr ten skutkował zdobyciem trzeciej bramki przez Pasy.

To był mecz walki. Było dużo ładnych akcji lecz torunianie razili nieskutecznością. Jedyną bramkę dla KH Energa zdobył, w drugiej odsłonie Robert Korchokha.

Jeszcze raz należy wspomnieć wspaniały doping kibiców, którzy naprawdę "dali czadu".
Na Tor-Torze mecz oglądał prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie - Mirosław Minkina.