Treść strony SEZON 2022/ 2023

Za nami Sponsors Cup 2023.

W ubiegły weekend na tafli Tor-Toru odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Sponsors Cup. Bezkonkurencyjna w tych zawodach okazała się drużyna z Łotwy - HK Prizma Riga, która zwyciężyła we wszystkich swoich meczach i wyjechała z Torunia z największym pucharem.

Nagrody indywidualne - MVP Turnieju oraz dla najlepszego strzelca (24 gole) również powędrowały do Łotyszy.
Hokeiści z Rygi zakończyli turniej z imponującym dorobkiem bramkowym! Strzelili swoim przeciwnikom aż 92 bramki, a stracili tylko 3!
Drugie miejsce zajęła drużyna Naprzodu Janów, a trzecie Orlika Opole. Gospodarze - MKS Sokoły, borykający się z problemami kadrowymi zakończyli turniej na ósmym miejscu.

Pełne informacje o wynikach meczów oraz indywidualnych osiągnieciach można zobaczyć w pliku i na grafice poniżej.

Galeria zdjęć >>> Sponsors Cup 2023.

Organizacyjnie turniej przebiegał bardzo sprawnie i efektownie. Na inaugurację wszyscy zawodnicy zostali zaprezentowani indywidualnie, gdy przy dźwiękach muzyki i błysku świateł wychodzili z tunelu na taflę lodowiska. 

Organizatorzy zadbali o to, aby wszyscy uczestnicy wyjechali z Torunia z upominkiem. Każdy młody hokeista został uhonorowany okolicznościowym medalem, a najlepsi z drużyny statuetką za indywidualne osiągnięcia. Drużyny otrzymały okazałe puchary.
Kibice, rodzice zawodników uczestniczących w zawodach oraz trenerzy i opiekunowie drużyn byli zaskoczeni rozmachem i bardzo pochlebnie wypowiadali się o organizatorach.

Organizacją Turnieju Sponsors Cup zajęli się rodzice hokeistów z MKS Sokoły pod przewodnictwem Jarka Krzemienia oraz Krzysztofa Strzeleckiego. 

 

  • autor: Tomasz Michalczuk, data: 2023-03-18
  • Organizatorzy Turnieju Sponsors Cup
    Organizatorzy Turnieju Sponsors Cup
  • Wyróżnienia indywidualne
    Wyróżnienia indywidualne

wstecz

Kontakt

Bannery