Treść strony wrzesień_2004

Chyba w ferworze rozpoczętych rozgrywek zapmnieliśmy o mijającej 12.09.2004 pierwszej rocznicy funkcjonowania klubowej strony internetowej. Myślę w tym momencie o jej obecnym składzie redakcyjnym, albowiem nie można zapominać o wcześniejszych dokonaniach toruńskich zapaleńców, którzy zapoczątkowali tą formę propagowania hokeja na lodzie (Furi, Czubel).


Przeszło rok temu od relacji z inauguracji sezonu 2003/2004 ze Stoczniowcem Gdańsk rozpoczęła się budowa obecnej wersji serwisu Toruńskiego Klubu Hokejowego. Zawdzięczamy ją niewątpliwie dwóm pasjonatom lodowego sportu.  Tomasz Michalczuk (Tomek) i Waldemar Rutkowski (V@ALDI) to postacie z cienia, ich pracy i starań, tysięcy godzin przed kompem, ich pasji i wytrwałości nikt przeważnie nie dostrzega. A bez nich moglibyśmy jedynie ogladać szczątkowe informacje w Onecie czy innych portalach ogólnopolskich.


Dzisiaj obaj aktywnie uczestniczą w życiu klubu, komentując dla was wszystkie najważniejsze wydażenia. Tomek zza bandy, Waldek z trybun - uzupełniają się wzajemnie w relacjach, wywiadach i komentarzach. To oni doprowadzili do powstania prawdziwego zespołu redakcyjnego, który w chwili obecnej liczy 6 osób. Do e-teamu dołączyli Michał Buczel (Czubel), Tomasz Dąbrowski (Thomas), Michał Plaskiewicz ("Z szatni") oraz niedawno Tomasz Szepielak - grafik z Tarnowa. Ich działalność wspomagać będzie niebawem pięciu nowych redaktorów strony www., w tym: zawodnicy MKS Sokoły oraz pierwsza dziewczyna.


Czekając na komentarze, wyniki, relacje live czy uzupełnione statystyki pamiętajcie o tym, że mają oni swoje prywatne życie, rodziny, pracę, egzaminy i inne obowiązki. W chwili potknięć czy lekkich przestojów - zrozumcie, wybaczcie i trochę poczekajcie. Na pewno niebawem pojawią się nowe informacje.


Rok funkcjonowania strony to ponad 75.000 wejść internautów. Naprawdę bardzo dużo.


 


Chłopaki ... i dziewczyny


oby wam się jeszcze chciało - jak najdłużej. 

wstecz

Kontakt

Bannery