Treść strony wrzesień_2004

Jak będzie z Podhalem?

Jutro do Torunia przyjeżdżają hokeiści z Nowego Targu. Drużyna vice Mistrzów Polski zagra mecz z TKH TK Energostal w ramach 7 kolejki PLH.

Spotkanie z Podhalem będzie ostatnim w pierwszej rundzie rozgrywek.
Czy "stalowe pierniki" przełamią złą passę i pokonają "szarotki" - drużynę, która zamierza walczyć o najwyższe tytuły nie tylko w polskiej lidze?
Spotkania z Wojasem Podhale Nowy Targ zawsze należały do ciekawych. W minionym sezonie ligowym nasi hokeiści przegrali wszystkie mecze ligowe (w Nowym Targu: 8:1, 5:1; w Toruniu: 4:3 i 7:2), ale pokazali, że potrafią zaciekle walczyć o każdy kawałek lodowiska. Taka postawa bardzo podobała się kibicom zgromadzonym na Tor-Torze.
31 stycznia 2004 roku, Warszawa - Finał Pucharu Polski i kolejna potyczka pomiędzy obiema drużynami. Faworytem finału były "szartki", które chwilę wcześniej wygrały Interligę, a w planach miały jeszcze dorzucić do tego Puchar Polski i zwyciężyć w rozgrywkach PLH.
Podhale wygrało z TKH - 5:2 (0:0, 2:1, 3:1), ale nie przyszło im to łatwo. Losy spotkania roztrzygnęły się dopiero w trzeciej odsłonie. Mecz dostarczył wielu emocji grupie toruńskich kibiców zasiadających na Torwarze oraz tym, którzy oglądali spotkanie w telewizji. Drużyna TKH zebrała po tym meczu bardzo pochlebne opinie nie tylko od swoich kibiców.

Jak będzie jutro?
To pytanie zadają sobie wszyscy, ale na odpowiedź musimy poczekać do niedzieli do godziny 19-tej.


Mecz rozpocznie się o godzinie 17-tej.

Zapraszamy do dyskusji na FORUM

wstecz

Kontakt

Bannery