Treść strony wrzesień_2004

Może karta się odwróci ?!


 


Toruński KH już od trzech lat figuruje na liście zespołów ekstraklasy, niestety od momentu rozpoczęcia rywalizacji w najwyższej polskiej lidze, „Krzyżakom” nie udało się wywieźć choćby punktu z Gdańska, może tym razem się uda ??


 


 


Zawsze „czegoś” zabrakło...


 


Mecze ze 100cznią charakteryzowały się dużą frekwencją wśród Kibiców na stadionie, dlaczego ? otóż spotkania były zazwyczaj wyrównane, natomiast o wyniku decydowała dyspozycja bramkarzy. Niestety taki opis można dołączyć jedynie do meczów, rozgrywanych w hali Tor-Tor’u, gdyż z „Olivi” jeszcze nie udało się wywieźć chociażby skromnego punkciku. Zawsze jeden z elementów zawodził, raz skuteczność, niekiedy sędzia wtrącał swoje trzy grosze, ale głównym winowajcą porażek „Stalowych Pierników” był WAHA. W obecnym sezonie role się nieco odwróciły, otóż reprezentacyjny bramkarz Tomasz Wawrzkiewicz zasilił szeregi hokeistów z grodu Kopernika, czyli już nic nie stoi na przeszkodzie do przerwania złej passy.


 


Nie można sobie odpuścić...


 


Mecz z Gdańskiem, będzie typowym bojem o punkty, hokeiści z grodu Kopernika nie mogą odpuścić tego meczu, przecież tyski GKS depcze nam po piętach, natomiast Cracovia i Unia już oddaliły się na bezpieczną odległość w ligowej tabeli. Czas gonić rywali, wszak celem zespołu jest awans do pierwszej czwórki !!!!!


 


Początek meczu już w piątek o godzinie 18:00....

Zapraszamy do dyskusji na FORUM


V@LDI

wstecz

Kontakt

Bannery