Treść strony STREFA KIBICA

Wyjazd odwołany ! :(

Choroba nie wybiera !!

KK Europe TOUR

Już w najbliższy piątek trójka zagorzałych kibiców hokeja jedzie do naszych południowych sąsiadów - Słowaków. Celem naszej wyprawy jest mecz w Bratysławie pomiędzy HC Slovan Bratislava, a drużyną HC ´05 Banská Bystrica. Te dwie drużyny zajmują aktualnie dwa najwyższe miejsca w Slovnaft Extraliga 2009/2010. Z uwagi na ich pozycję w tabeli spodziewamy pięknego pojedynku na lodzie oraz dobrego kibicowania na trybunach.

Nie trzeba chyba przypominać, iż jeden z naszych słowackich obrońców przez długie lata grał w HC Slovan. Mowa oczywiście o naszym #37 - Vladimir Buril.

Jeśli pozwoli na to czas i aura odwiedzimy również inne lodowiska, które znajdą się na trasie naszego przejazdu. np. Vienna Capitals :)

W przyszłości zamierzamy ponownie przetrzeć szlak do Czech, aby spotkać się z kibicami Slavii lub Sparty Praga i obejrzeć pojedynek w wykonaniu ich hokeisów.

W odległej przyszłości zapatrujemy się na wycieczkę do Niemiec, aby stanąć oko w oko z " Eisbaren " - drużyną hokejową z Berlina.  Europa ma jeszcze kilka zespołów, która warto zobaczyć.

Wyprawa za wschodnią granicę na razie nie wchodzi w rachubę, ale kto to wie to będzie w przyszłym roku ?? :)

Na stronie ukaże się materiał o naszym "małym" wypadzie na Słowację ! 

Jednocześnie zapraszamy na kolejne wyjazdy z serii: KK Europe TOUR

komentarze (0) ()

wstecz

Kontakt

Bannery