Treść strony październik_2004

Jarosław Morawiecki (trener TKH)


W końcu pokonaliśmy Mistrza Polski w Toruniu, dodatkowo przy tak licznej publiczności to na pewno cieszy. Założyliśmy przed meczem plan taktyczny, zagraliśmy czteroma formacjami, każda z nich wywiązała się ze swoich zadań praktycznie w 100%. Mamy w drużynie 22 zawodników, dzisiaj byliśmy prawdziwym zespołem. Pomału drużyna zaczyna realizować taktykę, gramy coraz lepiej i niech tak pozostanie.


 


Andrei Sidorenko (trener Unii)


Podobała mi się dzisiaj bardzo drużyna toruńska, przewyższali nas przede wszystkim wolą walki, my chcieliśmy wygrać dzisiejsze spotkanie umiejętnościami, niestety dzisiaj one nie wystarczyły na zespół TKH. Gospodarze narzucili swój styl gry, nie mogliśmy sobie z tym poradzić, zagraliśmy słaby mecz w obronie. W I tercji znowu mieliśmy dużo kar, nie pozwalało nam to na złapanie właściwego rytmu gry. Toruń zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, macie dobry zespół który uważam obok Unii za najsilniejszy kadrowo w Polsce, ta drużyna powinna wywalczyć awans do I czwórki.


 


Andrzej Kończalski (Prezes TKH)


Dzisiejsze zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, po raz pierwszy od momentu powstania TKH zwyciężyliśmy w meczu z Unią. Wiadomo jaką Unia reprezentuje klasę, po tym zwycięstwie zespół powinien nabrać wiary w swoje umiejętności i do końca rozgrywek emocji zabraknąć nie powinno. 


Tomasz Proszkiewicz


W końcu wyszło, w poprzednich meczach przytrafiały nam się bezmyślne błędy po których traciliśmy bramki, ciężko było nam gonić rywali. Dzisiaj mecz od początku ułożył się po naszej myśli, każdy z nas zrobił swoje. Zagraliśmy uważnie w obronie, pewnie bronił Tomek Wawrzkiewicz w ataku też nam się układało stąd ten wynik. Po tym meczu powinno nam się grać lżej, przede wszystkim psychicznie, musimy realizować to co zakłada trener, a powinno być dobrze.


 


Tomasz Wawrzkiewicz


Cieszę się ze zwycięstwa, w poprzednich meczach brakowało nam trochę szczęścia, z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Każdy mecz z zespołów z pierwszej szóstce jest zacięty, każdy może wygrać z każdym dzisiaj to nam się udało zdobyć 3 punkty i należy się z tego cieszyć.


 Aleksander Myszka


Jestem zadowolony z dzisiejszego meczu, udało się strzelić bramkę, cały zespół zagrał dobry mecz i po 8 latach w końcu Toruń pokonał Unię. Duże brawa należą się dzisiaj toruńskiej publiczności, która w komplecie zapełniła Tor – Tor, dla takiej widowni chce się grać.


 


Robert Suchomski


Każdy z nas dzisiaj harował na lodzie, moja formacja miała za zadanie pilnowanie najgroźniejszej piątki Unii i to nam się udało. W drużynie cały czas panowała wiara w zwycięstwo, rozegraliśmy dobre spotkanie. Do każdego spotkania musimy podchodzić maksymalnie skoncentrowani, pogubiliśmy kilka punktów na początku sezonu, musimy ich teraz szukać w każdym meczu. Przed nami spotkania w Nowym Targu i Tychach, dobrze by było przywieźć z nich do Torunia chociażby 3 punkty...

 
  • autor: m.b.

wstecz

Kontakt

Bannery