Treść strony październik_2004

Tylko zwycięstwo wchodzi w grę….


 


Wprawdzie w następnej kolejce, toruński zespół czekają Derby Pomorza, lecz każdy inny wynik niż wygrana „Stalowych Pierników” będzie sporą niespodzianką, a porażka może oznaczać koniec marzeń o „czwórce”…..


 


Trochę historii…


 


Dokładnie jeden punkt udało się wywieźć „Stalowym Piernikom” z Gdańska, od momentu wejścia TKH do ekstraklasy. Z kolei mecze w Toruniu już nie raz przynosiły „trzy punkty” dla gospodarzy. Derby zawsze charakteryzowały się zaciętością, walką do „ostatniego tchu” oraz sporą dawką emocji, niestety z większości pojedynków zwycięsko wychodzili „nadmorscy”. Czas to zmienić, w końcu „Waha nie stoi już na przeszkodzie”…..


 


Jak grać ??


 


Stoczniowiec to typowo defensywnie nastawiona drużyna, kontry to główna siła zespołu. Hokeiści z Gdańska są bardzo skuteczni w przewagach, już parę zespołów się o tym przekonało (chociażby Toruń czy też Tychy przyp. red.). Zdenek Jurasek czy też Roman Skutchan to główni pretendenci do „obstawy”. Szczególnie forma, pierwszego z wymienionych hokeistów jest sporym zaskoczeniem, gdyż aktualnie znajduje się na drugim miejscu w rankingu najlepiej punktujących zawodników PLH. Jednak największą zaletą Stoczniowca to gra zespołowa, tam nie ma wielkich indywidualności, siłą zespołu jest po prostu…….zespół.


 


Info….


 


Mecz rozpocznie się w piątek (22.10.2004r.) o godzinie 18:30. Zdecydowanym faworytem w meczu jest toruński zespół, tabela aż się prosi o „trzy punkty”. Z pewnością to będzie ciężki mecz. Pomóżmy „Naszym” - głośny i w miarę kulturalny doping mile widziany, a wręcz KONIECZNY !!!!!!!

Zapraszamy do dyskusji na FORUM


V@LDI

wstecz

Kontakt

Bannery