Treść strony LODOWISKO TOR-TOR

Remont Tor-Toru - będzie nowy przetarg.

Zespół arbitrów Urzędu Zamówień Publicznych nakazał unieważnienie przetargu na pierwszy etap modernizacji Tor-Toru. Prace zakończą się jednak w terminie, tegoroczny sezon przebiegać będzie bez zakłóceń.

Urząd Zamówień Publicznych przyjął jeden z punktów protestu złożonego przez firmę TOL i nakazał powtórzenie przetargu na remont tafli i aparatury chłodniczej. Będzie on ogłoszony razem z planowanym przetargiem na prace budowalne. Oznacza to, że oba etapy będą prowadzone równolegle od wiosny przyszłego roku, a modernizacja zakończy się w planowanym terminie, w ostatnich miesiącach 2005 roku.

Przypomnijmy, że taki scenariusz przyjęto już na początku lipca, gdy tylko firma TOL złożyła swój protest. Chodziło o to, by ewentualne prace na tafli nie opóźniły wyjścia na lód hokeistów.

Przesunięcie modernizacji nie spowoduje żadnych problemów w rozgrywkach ligowych i treningach. Wiadomo już, że zarząd Polskiego Towarzystwa Hokeja na Lodzie przedłuży certyfikację obiektu. Mrożenie tafli rozpocznie się zgodnie z planem pod koniec sierpnia.

Informacja pochodzi ze strony Toruńskiego Serwisu Samorządowego.

wstecz

Kontakt

Bannery