Treść strony styczeń_2005

Nowe twarze w Zarządzie

W dniu 06.01.2005 na posiedzeniu Zarządu Toruńskiego Klubu Hokejowego, na mocy uchwały, poszerzony został skład Zarządu stowarzyszenia.
Jednogłośnie, członkami Zarządu TKH zostali:
Piotr Karasek - Prezes ThyssenKrupp Energostal S.A. i Bogusław Ziędalski - Główny specjalista ds. BHP.
Przedstawiciele generalnego sponsora, przekazali członkom Zarządu deklarację aktywnej współpracy oraz poinformowali zebranych o planach marketingowych wiązanych z rozwojem hokeja na lodzie w Toruniu.
Nowo przyjęci członkowie Zarządu otrzymali także możliwość zapoznania się ze sposobami wypracowywania decyzji a także z szeroką problematyką funkcjonowania klubu.
Na posiedzeniu podjęto tematykę: grup młodzieżowych, aktualne sprawy finansowe, kwestie marketingowe, bieżącą korespondencję oraz sprawy dyscyplinarne.
Jesteśmy przekonani, że chęć uczestniczenia w codziennej działalności klubu, wyrażona przez sponsora drużyny, dodatkowo uwiarygadnia słuszność decyzji o udzieleniu TKH wsparcia finansowego.
Miejmy nadzieję, że stanie się to przykładem dla innych firm zainteresowanych sponsoringiem. Dzięki tej decyzji, firmy skupione w obrębie grupy sponsorskiej KLUB 100 otrzymały gwarancję, wiarygodnego i celowego zarządzania przekazanymi na rzecz klubu środkami finansowymi.
Na zakończenie spotkania poruszono sprawy związane z budową wspólnego programu marketingowego. Pierwsze wspólne działania promocyjne podjęte zostaną jeszcze w tym miesiącu.
Przypominamy, że głównym celem jest wypracowanie zasad współpracy do końca sezonu 2006/2007.

Zapraszamy do dyskusji na FORUM.

wstecz

Kontakt

Bannery