Treść strony czerwiec_2005

To czego nie widać

Okres, który rozpoczyna się po zakończeniu sezonu i trwa do pierwszego meczu jest czasem wytężonej pracy ludzi, o których w trakcie sezonu prawie nie słyszymy. Osoby te pozostają w cieniu.

Co robią w tym czasie ludzie (prezes, dyrektor, osoby odpowiedzialne za sprawy transferowe, za marketing oraz wiele innych), którzy zarządzają sprawami klubu?
Odpowiedź jest następująca - pracują przy realizacji spektaklu, który będzie miał swoją premierę 9-go września.

Zarząd TKH finalizuje obecnie ostatnie kontrakty z toruńskimi zawodnikami, trwają konsultacje z hokeistami, którzy występowali, bądź zasilą szeregi naszego klubu.
W poniedziałek na treningu pojawią się starzy znajomi, reprezentujący w minionym sezonie TKH ThyssenKrupp Energostal: Dalibor Rimsky, Milan Furo oraz nowa twarz, słowacki obrońca Jozef Potac grający w minionym sezonie w Spartaku Dubnica (ST Extraliga).

"Stalowe pierniki" ostro trenują na wolnym powietrzu i siłowni. W rozmowach przyznają, że dostają nieźle w kość "...po treningu nie mam siły i ochoty nigdzie wychodzić z domu...".
Oczywiście jest też czas na upragniony relaks.
W dniu wczorajszym zawodnicy przeszli pierwsze "zabiegi terapeutyczne" w Jaskini Solnej. Zabiegi tego typu mają na celu poprawić stan dróg oddechowych, układu krążenia oraz schorzenia dermatologiczne. Na razie zabieg został przeprowadzony po raz pierwszy, jednak klub czyni starania aby odbyły się kolejne. Planowanych jest osiem kolejnych "wycieczek" do Jaskini Solnej.

Kolejny temat, nad którym pracuje Zarząd to sprawy marketingowe.
Podjęto decyzję o uczestnictwie w imprezie organizowanej przez Radio GRA a zatytułowanej "Święto Torunia".
Prowadzone są rozmowy ze starymi i nowymi sponsorami, bez pomocy których toruński hokej nie mógł by funkcjonować.
Przygotowywane są również zapytania ofertowe na zakup sprzętu, które będą rozesłane do najpoważniejszych firm w Polsce i Czechach.

Nie są to wszystkie płaszczyzny, na których podejmowane są obecnie intensywne działania. Są sprawy (np. kandydaci do gry w TKH, negocjacje z przyszłymi sponsorami), o których nie można, na obecnym etapie rozmów informować kibiców i opinii publicznej. Gdy zostaną sfinalizowane, to na pewno pojawią się w naszym serwisie.

Premiera spektaklu pt. "Sezon 2005/ 2006", piątek 9 września 2005r., Lodowisko Tor-Tor.
Z pewnością będzie to widowisko jedyne w swoim rodzaju, zapowiadana jest moc atrakcji ... ale to już trzeba zobaczyć.

Zapraszamy do dyskusji na FORUM.


Hokeiści TKH ThyssenKrupp Energostal w siłowni Kangaroo.

Fot. Jacek Smarz (Nowości)
(Zdjęcia są chronione prawami autorskimi)

wstecz

Kontakt

Bannery