Treść strony lipiec_2005

Sprostowanie - "Informacyjna wpadka"

W związku z zamieszczonym na oficjalnej stronie Toruńskiego Klubu Hokejowego komunikatem dotyczącym transferu MIROSLAVA HLINKI Zarząd pragnie oficjalnie sprostować zawarte w nim nieścisłości:

- po pierwsze: Pan Miroslav HLINKA  był w kręgu zainteresowań naszego Klubu jako zawodnik, który mógłby w sposób znaczący wzmocnić zespół w  zbliżającym się sezonie. W tym celu podjęto szereg przedsięwzięć zmierzających do znalezienia bezpośredniego kontaktu z zawodnikiem. Do dnia dzisiejszego rozmów takowych nie prowadzono zarówno z zawodnikiem jak i jego klubem.

- po drugie: zawodnicy zagraniczni - Milan FURO, Dalibor RIMSKY, Jozef POTAC, Jozef  VOSKAR, Matej BUKNA są na dzień dzisiejszy związani z TKH kontraktami przed wstępnymi. Kto z nich pozostanie w zespole w nadchodzącym sezonie zdecydują treningi specjalistyczne na lodzie jak i mecze sparingowe rozgrywane w miesiącu sierpniu (9). Zarząd TKH nie wyklucza podpisania kontraktów z innymi zawodnikami.

Zarząd Toruńskiego Klubu Hokejowego serdecznie przeprasza za zaistniałą sytuację Pana MIROSLAVA  HLINKĘ, kibiców oraz tych wszystkich, którzy komunikatem mogli być urażeni. W przyszłości uczynimy wszystko by do podobnych "wpadek" nie dochodziło.


Zarząd TKH

wstecz

Kontakt

Bannery