Treść strony


TERMINARZ POLSKIEJ LIGI HOKEJOWEJ

Sezon zasadniczy

ETAP I (1-10):

I RUNDA:

8.09.2006
1 MKS Cracovia - MUKS Naprzód Janów 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
2 GKS Tychy - KH Sanok 8:2 (3:0, 4:0, 1:2)
3 Wojas Podhale - KS KTH Krynica 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
4 KH Unia - GKS Stoczniowiec 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
5 TKH Toruń - UKS Zagłębie ZSME 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)

10.09.2006
6 MUKS Naprzód Janów- UKS Zagłębie ZSME 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
7 GKS Stoczniowiec - TKH Toruń 3:4D (2:1, 0:1, 1:1, 0:1)
8 KS KTH Krynica - KH Unia 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
9 KH Sanok - Wojas Podhale 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
10 GKS Tychy - MKS Cracovia 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)

15.09.2006
11 GKS Tychy - MUKS Naprzód Janów 7:0 (1:0, 1:0, 5:0)
12 * Wojas Podhale - MKS Cracovia
13 Dwory S.A. Unia - KH Sanok 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
14 TKH Toruń - KS KTH Krynica 2:2 (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)
15 UKS Zagłębie ZSME - GKS Stoczniowiec 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
* mecz przełożony na 18.10

17.09.2006
16 MUKS Naprzód Janów- GKS Stoczniowiec 1:6 (0:0, 0:3, 1:3)
17 KS KTH Krynica - UKS Zagłębie ZSME 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
18 KH Sanok - TKH Toruń 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
19 MKS Cracovia - Dwory S.A. Unia 5:4 (1:4, 2:0, 2:0)
20 GKS Tychy - Wojas Podhale 6:6 (0:3, 3:2, 3:1, 0:0) w TVP

19.09.2006
57 ** MKS Cracovia - Wojas Podhale 3:3 (0:0, 2:2, 1:1, 0:0)
** mecz przełożony z dnia 13.10.2006r.

22.09.2006
21 MUKS Naprzód Janów - Wojas Podhale 6:5 (2:2, 1:2, 3:1)
22 Dwory S.A. Unia - GKS Tychy 2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
23 TKH Toruń - MKS Cracovia 3:4d (1:1, 2:1, 0:1, 0:1)
24 UKS Zagłębie ZSME- KH Sanok 7:4 (1:0, 2:1, 4:3)
25 GKS Stoczniowiec - KS KTH Krynica 7:1 (3:0, 3:1, 1:0)

24.09.2006
26 MUKS Naprzód Janów - KS KTH Krynica 3:4 (2:0, 1:1, 0:3)
27 KH Sanok - GKS Stoczniowiec 1:7 (0:1, 1:4, 0:2)
28 MKS Cracovia - UKS Zagłębie ZSME 6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
29 GKS Tychy - TKH Toruń 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
30 TH Unia - Wojas Podhale 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

26.09.2006
31 TH Unia - MUKS Naprzód Janów 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
32 TKH Toruń - Wojas Podhale 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
33 UKS Zagłębie ZSME - GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
34 GKS Stoczniowiec - MKS Cracovia 3:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0)
35 KS KTH Krynica - KH Sanok 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

29.09.2006
36 MUKS Naprzód Janów - KH Sanok 9:2 (3:2, 5:0, 1:0)
37 MKS Cracovia - KS KTH Krynica 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
38 GKS Tychy - GKS Stoczniowiec 9:2 (1:0, 3:1, 5:1)
39 Wojas Podhale - UKS Zagłębie ZSME 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
40 TH Unia - TKH Toruń 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)

01.10.2006
41 TKH Toruń - MUKS Naprzód Janów 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
42 UKS Zagłębie ZSME - TH Unia 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
43 GKS Stoczniowiec - Wojas Podhale 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
44 KS KTH Krynica - GKS Tychy 1:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0)
45 KH Sanok - MKS Cracovia 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)

03.10.2006
64 ** TH Unia - MKS Cracovia 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)
** mecz przełożony z dnia 15.10.2006r.

II RUNDA:

06.10.2006
46 MUKS Naprzód Janów - MKS Cracovia 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
47 KH Sanok - GKS Tychy 1:9 (1:3, 0:4, 0:2)
48 KS KTH Krynica - Wojas Podhale 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
49 GKS Stoczniowiec - Dwory S.A. Unia 6:0 (0:0, 4:0, 2:2)
50 UKS Zagłębie ZSME - TKH Toruń 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)

08.10.2006
51 UKS Zagłębie ZSME- MUKS Naprzód Janów 5:1
52 TKH Toruń - GKS Stoczniowiec 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
53 Dwory S.A. Unia - KS KTH Krynica 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
54 Wojas Podhale - KH Sanok 8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
55 GKS Tychy - MKS Cracovia 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

13.10.2006
56 MUKS Naprzód Janów - GKS Tychy 5:4 (3:2, 2:2, 0:0)
57 ** MKS Cracovia - Wojas Podhale
58 KH Sanok - Dwory S.A. Unia 4:5 (2:0, 0:2, 2:3)
59 KS KTH Krynica - TKH Toruń 5:3 (2:1, 1:2, 0:0)
60 GKS Stoczniowiec - UKS Zagłębie ZSME 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
** mecz przełożony na dzień 19.09.2006r.

15.10.2006
61 GKS Stoczniowiec - MUKS Naprzód Janów 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
62 UKS Zagłębie ZSME - KS KTH Krynica 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
63 TKH Toruń - KH Sanok 8:0 (4:0, 2:0, 2:0)
64 ** Dwory S.A. Unia - MKS Cracovia 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)
65 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
** mecz przełożony na dzień 3.10.2006r.

20.10.2006
66 Wojas Podhale - MUKS Naprzód Janów 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
67 GKS Tychy - Dwory S.A. Unia 7:2 (0:0, 4:0, 3:2)
68 MKS Cracovia - TKH Toruń 7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
69 KH Sanok - UKS Zagłębie ZSME 5:4d (1:1, 1:1, 2:2, 1:0)
70 KS KTH Krynica - GKS Stoczniowiec 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

22.10.2006
71 KS KTH Krynica - MUKS Naprzód Janów 1:2d (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
72 GKS Stoczniowiec - KH Sanok 11:1 (4:0, 3:1, 4:0)
73 UKS Zagłębie ZSME - MKS Cracovia 0:1d (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
74 TKH Toruń - GKS Tychy 4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
75 Wojas Podhale - Dwory S.A. Unia 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)

24.10.2006
76 MUKS Naprzód Janów - TH Unia 5:4 (3:0, 1:3, 1:1)
77 Wojas Podhale - TKH Toruń 9:1 (3:1, 3:0, 3:0)
78 GKS Tychy - UKS Zagłębie ZSME 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
79 MKS Cracovia - GKS Stoczniowiec 2:6 (2:0, 0:3, 0:3)
80 KH Sanok - KS KTH Krynica 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

27.10.2006
81 KH Sanok - MUKS Naprzód Janów 4:3d (0:1, 1:1, 2:1, 1:0)
82 KS KTH Krynica - MKS Cracovia 1:9 (0:4, 0:3, 1:2)
83 GKS Stoczniowiec - GKS Tychy 4:4 (1:0, 1:3, 2:1, 0:0)
84 UKS Zagłębie ZSME - Wojas Podhale 2:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)
85 TKH Toruń - TH Unia 3:2d (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

29.10.2006
86 MUKS Naprzód Janów - TKH Toruń 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
87 TH Unia - UKS Zagłębie ZSME 8:4 (2:1, 0:1, 6:2)
88 Wojas Podhale - GKS Stoczniowiec 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
89 GKS Tychy - KS KTH Krynica 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
90 MKS Cracovia - KH Sanok 8:2 (3:1, 2:1, 3:0)

ETAP II (1-6):

I RUNDA:

3.11.2006
91 GKS Tychy – Zagłębie 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
92 GKS Stoczniowiec – TKH Toruń 4:3 (0:0, 3:0, 1:3)
93 Wojas Podhale – Cracovia 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)

5.11.2006
94 Zagłębie – Cracovia 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
95 TKH Toruń – Wojas Podhale 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
96 GKS Tychy – GKS Stoczniowiec 5:3 (0:0, 3:2, 2:1)

17.11.2006
97 GKS Stoczniowiec – Zagłębie 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
98 Wojas Podhale – GKS Tychy 2:1d (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
99 Cracovia – TKH Toruń 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

19.11.2006
100 Zagłębie – TKH Toruń 3:4d (2:0, 1:2, 0:1, 0:1)
101 GKS Tychy – Cracovia 3:6 (1:3, 1:1, 1:2)
102 GKS Stoczniowiec – Wojas Podhale 4:3d (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)

24.11.2006 (przełożone na 28.11.2006)
103 Wojas Podhale – Zagłębie 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
104 Cracovia – GKS Stoczniowiec 5:3 (2:0, 2:0, 1:3)
105 TKH Toruń – GKS Tychy 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

II RUNDA:

26.11.2006
106 Zagłębie – GKS Tychy 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
107 TKH Toruń – GKS Stoczniowiec 6:4 (1:3, 4:1, 1:0)
108 Cracovia – Wojas Podhale 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

1.12.2006
109 Cracovia – Zagłębie 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
110 Wojas Podhale – TKH Toruń 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
111 GKS Stoczniowiec – GKS Tychy 3:5 (1:0, 0:1, 2:4)

3.12.2006
112 Zagłębie – GKS Stoczniowiec 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
113 GKS Tychy – Wojas Podhale 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)
114 TKH Toruń – Cracovia 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

8.12.2006
115 TKH Toruń – Zagłębie 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
116 Cracovia – GKS Tychy 4:3d (2:1, 1:0, 0:2, 1:0)
117 Wojas Podhale – GKS Stoczniowiec 2:5 (1:2, 0:0, 1:3)

10.12.2006
118 Zagłębie – Wojas Podhale 5:4 (2:3, 3:1, 0:0)
119 GKS Stoczniowiec – Cracovia 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
120 GKS Tychy – TKH Toruń 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)

III RUNDA:

19.12.2006*
121 GKS Tychy – Zagłębie 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
122 GKS Stoczniowiec – TKH Toruń 10:2 (3:0, 3:0, 4:2)
123 Wojas Podhale – Cracovia 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
* - kolejka przełożona na 16.01.2007r.

22.12.2006
124 Zagłębie – Cracovia 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
125 TKH Toruń – Wojas Podhale 5:3 (3:0, 2:2, 0:1)
126 GKS Tychy – GKS Stoczniowiec 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

5.01.2007
127 GKS Stoczniowiec – Zagłębie 2:2 (0:1, 1:0, 1:1)
128 Wojas Podhale – GKS Tychy 7:3 (2:2, 1:1, 4:0)
129 Cracovia – TKH Toruń 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)

7.01.2007
130 Zagłębie – TKH Toruń 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
131 GKS Tychy – Cracovia 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
132 GKS Stoczniowiec – Wojas Podhale 3:3 (2:1, 0:1, 1:1)

9.01.2007
135 ** TKH Toruń – GKS Tychy 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
** - mecz przełożony z 12.01.2007r.

12.01.2007
133 Wojas Podhale – Zagłębie 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
134 Cracovia – GKS Stoczniowiec 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
135
** TKH Toruń – GKS Tychy 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
** - mecz przełożony na 9.01.2007r.

IV RUNDA:

14.01.2007
136 Zagłębie – GKS Tychy 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
137 TKH Toruń – GKS Stoczniowiec 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
138 Cracovia – Wojas Podhale 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

16.01.2007.*
121 GKS Tychy – Zagłębie 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
122 GKS Stoczniowiec – TKH Toruń 10:2 (3:0, 3:0, 4:2)
123 Wojas Podhale – Cracovia 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

* - kolejka przełożona z 19.12.2006r.

19.01.2007
139 Cracovia – Zagłębie 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
140 Wojas Podhale – TKH Toruń 8:3 (4:0, 2:2, 2:1)
141 GKS Stoczniowiec – GKS Tychy 6:5d (0:1, 2:3, 3:1, 1:0)

21.01.2007
142 Zagłębie – GKS Stoczniowiec 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
143 GKS Tychy – Wojas Podhale 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
144 TKH Toruń – Cracovia 6:4 (4:1, 1:1, 2:1)

26.01.2007
145 TKH Toruń – Zagłębie 3:5 (0:3, 2:2, 1:0)
146 Cracovia – GKS Tychy 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
147 Wojas Podhale – GKS Stoczniowiec 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

28.01.2007
148 Zagłębie – Wojas Podhale 2:6 (2:1, 0:3, 0:2)
149 GKS Stoczniowiec – Cracovia 3:8 (3:2, 0:3, 0:3)
150 GKS Tychy – TKH Toruń 3:4d (1:1, 2:2, 0:0, 0:1)

ETAP II (7-10):

I RUNDA:

17.11.2006
91 MUKS Naprzód – KH Sanok 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
92 KTH Krynica – TH Unia 2:3d (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)

19.11.2006
93 KH Sanok – TH Unia 6:4 (2:0, 2:2, 2:2)
94 MUKS Naprzód – KTH Krynica 5:5 (3:2, 1:1, 1:2)

24.11.2006 (przełożone na 28.11.2006)
95 KTH Krynica – KH Sanok 3:2d (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)
96 TH Unia – MUKS Naprzód 6:3 (4:0, 0:1, 2:2)

II RUNDA:

26.11.2006
97 KH Sanok – MUKS Naprzód 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
98 TH Unia – KTH Krynica 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

1.12.2006
99 TH Unia – KH Sanok 8:2 (2:2, 3:0, 3:0)
100 KTH Krynica – MUKS Naprzód 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)

3.12.2006
101 KH Sanok – KTH Krynica 2:7 (1:1, 1:5, 0:1)
102 MUKS Naprzód – TH Unia 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

III RUNDA:

8.12.2006
103 ** MUKS Naprzód – KH Sanok
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
104 KTH Krynica – TH Unia 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
** - mecz przełożony na 20.12.2006r.

10.12.2006
105 KH Sanok – TH Unia 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
106 ** MUKS Naprzód – KTH Krynica 6:2 (1:0, 4:2, 1:0)
** - mecz przełożony na 9.01.2007r.

19.12.2006*
107 KTH Krynica – KH Sanok 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
108 TH Unia – MUKS Naprzód 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
* - kolejka przełożona na 16.01.2007r.

20.12.2006
103 ** MUKS Naprzód – KH Sanok 5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
** - mecz przełożony z 8.12.2006r.

IV RUNDA:

21.12.2006110 ** TH Unia – KTH Krynica 9:3 (4:0, 1:3, 4:0)
** - mecz przełożony z 22.12.2006r.

22.12.2006
109
MUKS Naprzód KH Sanok 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
110 ** TH Unia – KTH Krynica
9:3 (4:0, 1:3, 4:0)
** - mecz przełożony na 21.12.2006r.

5.01.2007
111 TH Unia – KH Sanok 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
112 KTH Krynica – MUKS Naprzód 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

7.01.2007
113 KH Sanok – KTH Krynica 4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
114 MUKS Naprzód – TH Unia 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)

9.01.2007.
106 ** MUKS Naprzód – KTH Krynica 6:2 (1:0, 4:2, 1:0)
** - mecz przełożony z 10.12.2006r.

V RUNDA:

12.01.2007
115
KH Sanok - MUKS Naprzód 5:3 (3:0, 0:1, 2:2)
116 KTH Krynica – TH Unia 2:2 (0:0, 2:1, 0:2)

14.01.2007
117 KH Sanok – TH Unia 6:2 (3:2, 2:0, 1:0)
118 MUKS Naprzód – KTH Krynica 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

16.01.2007.*
107 KTH Krynica – KH Sanok 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
108 TH Unia – MUKS Naprzód 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

* - kolejka przełożona z 19.12.2006r.

19.01.2007
119 KTH Krynica – KH Sanok 4:3d (1:2, 1:1, 1:0, 1:0)
120 TH Unia – MUKS Naprzód 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

VI RUNDA:

21.01.2007
121 KH Sanok – MUKS Naprzód 0:5 (walkowerem)
122 TH Unia - KTH Krynica 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)

26.01.2007
123 TH Unia – KH Sanok 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
124 KTH Krynica – MUKS Naprzód 3:4d (0:1, 0:0, 3:2, 0:1)

28.01.2007
125 KH Sanok – KTH Krynica 4:7 (1:1, 0:4, 3:2)
126 MUKS Naprzód – TH Unia 3:6 (0:1, 2:2, 1:3)

** oznacza przełożenie meczów ze względu na udział w rozgrywkach o Puchar Kontynentalny drużyny MKS Cracovia Kraków (I runda)

W przypadku zakwalifikowania się drużyny MKS Cracovia Kraków do półfinału Pucharu Kontynentalnego mecze tej drużyny będą przełożone z dnia 17.XI.06 na 28.XI.06r. oraz z dnia 19.XI.06r. na 5.XII.06r.

W przypadku zakwalifikowania się drużyny MKS Cracovia Kraków do finału Pucharu Kontynentalnego mecze tej drużyny będą przełożone z dnia 5.I.07r. na 16.I.07r. oraz z dnia 7.I.07r. na 23.I.07r.

Play Off

I RUNDA (1-8): 2, 4, 16, 18, 20 lutego 2007

II RUNDA (1-4): 23, 25, 27 lutego, 2, 4, 6, 9 marca 2007

II RUNDA (5-8): 23, 25 lutego, 2, 4, 9 marca 2007

III RUNDA (1-2): 11, 13, 16, 18, 20, 23, 25 marca 2007

III RUNDA (3-4): 13, 16, 18, 20, 23 marca 2007

III RUNDA (5-8): 16, 18, 20 marca 2007

Mecze o utrzymanie (9-10): 18, 20, 23, 25, 27 lutego, 2, 4 marca 2007

  • Drabinka fazy play off 2007

I RUNDA (1-8): 2, 4, 16, 18, 20 lutego 2007

CRACOVIA 3 - 0 NAPRZÓD JANÓW
8:2 (2:2, 3:0, 3:0)
4:3d (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)
9:3 (4:1, 3:1, 2:1)

GKS TYCHY 3 - 0 TH UNIA OŚWIĘCIM
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
4:1 (3:0, 0:1, 1:1)

STOCZNIOWIEC 3 - 2 TKH TORUŃ
2:3k (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

WOJAS PODHALE 3 - 0 ZAGŁĘBIE
9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
3:2d (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)
7:4 (2:1, 4:1, 1:2)

II RUNDA (1-4): 23, 25, 27 lutego, 2, 4, 6, 9 marca 2007

CRACOVIA 3 - 4 WOJAS PODHALE
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
6:1 (5:0, 1:1, 0:0)
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
2:3k (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)

GKS TYCHY 4 - 3 STOCZNIOWIEC
8:3 (0:2, 4:0, 4:1)
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
8:1 (0:0, 4:1, 4:0)
2:7 (1:1, 1:4, 0:2)
2:3d (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
8:3 (3:2, 3:1, 2:0)

II RUNDA (5-8): 23, 25 lutego, 2, 4, 9 marca 2007

ZAGŁĘBIE 3 - 0 NAPRZÓD JANÓW
5:2 (1:1, 0:1, 4:0)
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

TKH TORUŃ 3 - 1 TH UNIA
4:3 (1:0, 1:0, 2:3)
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
2:3d (1:1, 0:0, 1:1, 0:1)
6:0 (2:0, 0:0, 4:0)

III RUNDA (1-2): 11, 13, 16, 18, 20, 23, 25 marca 2007

GKS TYCHY 1 - 4 WOJAS PODHALE
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
4:3k (1:2, 2:0, 0:1, 0:0)
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
1:4 (0:1, 1:1, 1:2)
WOJAS PODHALE HOKEJOWYM MISTRZEM POLSKI!!!

III RUNDA (3-4): 13, 16, 18, 20, 23 marca 2007

CRACOVIA 2 - 1 GKS STOCZNIOWIEC
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
3:1 (2:0, 0:0, 1:0)
3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

III RUNDA (5-6): 16, 18, 20 marca 2007

ZAGŁĘBIE 2 - 0 TKH TORUŃ
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
ZAGŁĘBIE WYWALCZYŁO 5. MIEJSCE

III RUNDA (7-8): 16, 18, 20 marca 2007

TH UNIA 2 - 0 NAPRZÓD JANÓW
7:4 (2:0, 2:0, 3:4)
6:3 (2:2, 3:1, 1:0)
TH UNIA WYWALCZYŁA 7. MIEJSCE

Mecze o utrzymanie (9-10): 18, 20, 23, 25, 27 lutego, 2, 4 marca 2007

KTH KRYNICA 1 - 4 KH SANOK
4:5k (3:2, 0:0, 1:2, 0:0) k.0:1
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
3:5 (0:1, 1:3, 2:1)
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
1:3 (1:1, 0:2, 0:0, 0:0)
KH SANOK UTRZYMAŁ SIĘ W EKSTRALIDZE

Banery

  • obiekt Flash