Treść strony listpopad_2006

Młodzicy po "modernizacji".

Drużyna Młodzików MKS Sokoły Toruń dziękuje wszystkim sponsorom, którym zawdzięcza jednolite kurtki, spodnie i czapki oraz wyposażenie szatni...

Po remoncie Tor-Toru, zawodnicy trenujący na tym obiekcie otrzymali nowe szatnie. Drużyna Młodzików MKS Sokoły Toruń dostała dwa pomieszczenia z łazienkami.
Kierownik drużyny Piotr Tarkowski wraz z trenerem Sławomirem Szachniewiczem opracowali bardzo funkcjonalne urządzenie szatni.

Od Klubu Hokejowego drużyna otrzymała standardowe wyposażenie: ławki, stojaki do kijów hokejowych i stojaki do łyżew. Pozostałe sprzęty takie jak szafę, biurko i szafkę do dokumentów, dmuchawy, drążki w suszarni do wieszania sprzętu, dywaniki i wiele innych urządzeń niezbędnych, bądź uprzyjemniających życie hokeisty zawdzięczamy sponsorom: "Fart-Pol" Zakładowi Pracy Chronionej - Środki Ochrony Pracy z Torunia, Firmie Przewozowej "AgroBus" z Rogowa, Firmie Handlowo-Usługowo-Produkcujnej "Abler" z Torunia, Firmie Handlowej "Bulik" z Torunia oraz rodzicom zawodników zaangażowanym w sprawy drużyny.

Oprócz nowej szatni drużyna otrzymała jednolite kurtki, spodnie i czapki z logo "Sokołów" uszyte przez "Fart-Pol" z Torunia. Koszt zakupu ubiorów pokryli częściowo rodzice zawodników, częściowo Klub MKS Sokoły Toruń, częściowo wyżej wymienieni sponsorzy drużyny.

Drużyna Młodzików MKS Sokoły Toruń dziękuje wszystkim sponsorom, którzy cały czas są otwarci na potrzeby drużyny, wszystkim rodzicom czynnie uczestniczącym w życiu drużyny, a przede wszystkim kierownikowi drużyny Piotrowi Tarkowskiemu, który oprócz załatwiania codziennych spraw organizacujnych Młodzików, znalazł czas na pozyskiwanie sponsorów i sam najwięcej serca i wysiłku włożył  w jednolite ubranie Sokołów i urządzenie szatni.

  • autor: pkiwona@o2.pl

wstecz

Kontakt

Bannery