Treść strony luty_2007


Spotkanie z Mariuszem Czerkawskim - galeria

Wczoraj odbyło się spotkanie kibiców z Mariuszem Czerkawskim. Było to z pewnością jedno z najciekawszych wydarzeń towarzyszących Turniejowi Euro Ice Hockey Challenge w Toruniu.

Najlepszy polski hokeista, niegdyś gwiazda NHL przybył do Torunia na zgrupowanie kadry narodowej, która w najbliższy weekend rozgrywać będzie na Tor-Torze Międzynarodowy Turniej EIHC. Mimo napiętego terminarza, znalazł czas dla toruńskich kibiców hokeja na lodzie.

Spotkanie odbyło się w Sali Malinowej toruńskiego Dworu Artusa. Przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Na początku gwiazdor przedstawił przebieg swojej zawodniczej kariery, od startu w tyskim GKS-e, przez występy w amerykańskiej lidze NHL, aż po obecną grę w szwajcarskiej drużynie Rapperswil-Jona Lakers.

Potem odpowiadał na pytanie zgromadzonych w sali kibiców. Każdy z pytających mógł liczyć na wyczerpujące odpowiedzi, nawet na pytania nie związane z hokejem.

Na zakończenie kibice przystąpili do małego szturmu po autografy od żywej legendy polkiego hokeja. I tym razem Mariusz nie zawiódł. Długo i ciepliwie rozdawał podpisy na plakatach, zdjęciach i koszulkach, a także pozował do zdjęć z kibicami.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia, które z pewnością na długo zapadnie w pamięci szczęśliwców mogących w nim uczestniczyć.

wstecz

Kontakt

Bannery