4:2

I Tercja

-Rozpoczęła sie I tercja
-W bramkach Wawrzkiewicz i Odrobny
-1' - Zachariasz w dogodnej sytuacji podaje do Rzeszutko, ale ten został powstrzymany przez Dąbkowskiego
-3' - Gospodarze zamykają gdńszczan w ich tercji, ale nie potrafią wypracować sobie dogodnej sytuacji
-4' - Strzał Piotrowskiego z niebieskiej.. krążek odbija się od jedngeo z zawodnikółw Stoczni i mija światło bramki
-5' - Vercik próbuje niesaygnalizowanego srzału.. odrobny broni
-5' - Kara dla Leśniaka - 2 min - za nieprawoidłowy atak ciałem
-6' - Torunianie mają problem z wjechaniem do tercji rywala, pomimo przewagi liczebnej
-7' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jarek Dołęga otwiera wynik spotkania !!! Sokół notuje asystę! Dołęga wjechał w tercje rywali, zamarkował strzał, kładąc bramkarza i spokojnie umieścił krążek w bramce
-7' - Kara dla Furo i Jankowskiego - 2 min -
-8' - Kłys z niebieskiej... Odrobny broni bez problemu
-9' - Drzewiecki strzela z wysokości bulika - Waha łapie krążek
-9' - Zespoły grają w pełnych zestawieniach
-10' - Ambruz próbował szczęścia z niebieskiej... nic z tego
-10' - Kara dla Fraszko -2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-11' - Gdańszczanie mają problemy z wjechaniem do tercji torunian
-11' - Kontratak TKH, Furo podaje do Marmurowicza, ten momentalnie strzela, ale krążek minimalnie mija bramkę Odrobnego
-12' - Skutchan w idealnej sytuacji.... Waha broni!!
-13' - Bomastek strzela z backhandu, Odrobny odbija krążek, Proszkiewic z dobija, ale krążek zatrzymuje się przed linią bramkową
-13' - Kara dla Proszkiewicza i Rompkowski -2 min
-14' - Hult w dogodnej sytuacji... .Waha ponownie broni!
-
 14' - Kara dla Urbanowicza - 2 min - za zahaczanie
-14' - Fraszko staje oko w oko z Odrobnym i .... Odrobny broni!
-15' - Torunianie nie potrafią założyć zamka, pomimo przewagi liczebnej
-16' - Kara dla Leśniaka - 2 min - za opóźnianie gry
-16' - Piotrowski strzela z niebieskiej.... Odrobny broni
-17' - Błąd Fraszko, Skutchan przejmuje krążek  i momentalnie uderza.... Waha broni
-18' - Koniec kary Leśniaka
-20' - Urbanowicz strzela z wykokości bulika, Waha broni
-20' - Kara dla Kłysa - 2 min - za nadmierną ostrość w grze
-
-
-Koniec I Tercji

II Tercja

-Rozpoczęła sie II Tercja
-21' - Gdańszczanie grają w przewadze liczebnej, ale nie potrafią wjechać do tercji gospodarzy
-22' - Koniec kary Kłysa
-24' - Strzał omastka z nadgarstka... Odrobny pewnie łapie krążek
-24' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marmurowicz niesygnalizowanym strzałem pokonuje Odrobnego!!! Aystę notuje Furo
-25' - Ambruz uderza z okolic bulika, Odrobny broni.
-25' - GOOOL! Ambruz w sytuacji sam na sam zdobywa breamkę.... niestety sędzia nie uznaje trafienia! Spalony w polu bramkowym
-26' - Kara dla Bomastka - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bandę
-27' - Skrzypkowski z niebieskiej... Waha broni
-28' - kontra TKH, Dołęga podaje do Ambruza i ... w ostatniej chwili Skrzypkowski ratuje swój zespół
-29' - Kara dla Dąbkowskieg - 2 min  -za atakowanie przeciwnika kijem trzymanym oburącz
-30' - GOL!! Wróbel zdobywa kontaktową bramkę dla Stoczni. Hurtaj oraz Skutchan notują asystę

-30' - Kara dla Vercika - 2 min - za opóźnianie gry
-31' - Ładna gra destrukcyjna zawodników TKH
-32' - Leśniak z niebieskiej ... Waha broni
-32' - Koniec kary Vercika
-32' - Doskonała szansa vercika... niestety zamiast podawać strzelił i wynik nie ulega zmianie
-33' - Fantastyczna akcja TKH, Bomastek podaje do Dołęgi, ale ten nie trafia do pustej bramki
-34' - Skutchan nie trafia do pustej bramki!!!
-36' - Ładna akcja II ataku, Bomastek podaje do Proszkiewicza, a ten momentaslnie strzela.. Odrobny broni
-38' - Co za mecz! Skutchan strzela w okienko, Waha broni, po czym od razu TKh wyprowadza kontrę i vwercik trafia w słupek!!
-38' - Kara dla Wróbla - 2 min - za nadmierną ostrość w grze
-40' - Gospodarze zakładają zamek i próbują zagrozić bramce Odrobnego
-
-Koniec II tercji
-
-

III Tercja

-Rozpoczęła sie III Tercja
-41' - Bucharan strzela zz okolic  niebieskiej,.. Odrobny broni
-42' - Dołęga próbuje szczęścia.....Odrobny broni
-42' - Kara dla Skrzypkowskiego i Dołęgi - 2 min
-43' - Marmurowicz strzela z backhand'u - Odrobny broni
-45' - Zespoły graja w pełnych zestawieniach
-47' - Jankowski przed szansą...... i Waha broni!!!
-50' - Gospodarze cofnęli się do obrony i czekają na kontratak. Ładna gra destrukcyjna torunian
-50' - Kara dla Drzewieckiego - 2 min -za zahaczanie
-51' - Trwa oblężenie bramki Odrobnego
-51' - Kara dla Dołęgi -2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-52' - Koniec kary Drzewieckiego
-53' - Kara dla Skutchana - 2 min -
-53' - Kara dla Rompkowskiego -2 min
-54' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Furo zdobywa trzecią bramkę dla TKH !!!!! Dąbkowski i Proszkiewicz notują asysty
-55' - Vercik trafia w słupek, ale wcześniej Bucharan podawał krążek ręką, więc bramki i tak być nie mogło.
-55' - GOL! Jankowski zdobywa drugą bramkę dla swojego zespołu. Asystę notuje Rzeszutko
-57' - Fantastyczna interwencja Wahy
-58' - Kara dla Wróbla - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-59' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! - Przewaga TKH momentalnie wykjorzystana, przez Ambruza. Vercik zalicza asystę
-59' - Przepychanki pod bramką Wahy - Zachariasz zaatakował toruńskiego bramkarza i od tego momeentu niemal wszyscy zawodnicy znajdyujący sie na lodzie odpowiednio zareagowali.
-59' Kara dla Dąbkowskiego, Wawrzkiewicza oraz Rzeszutko i Zachariasza - 2 min