I Tercja

- Rozpoczęła się I Tercja
-W bamkach - Plaskiewicz oraz Witek
Przepraszamy za drobne opóźnienie rozpoczęcia relacji.
-6' - GOOOOOOL! Łukasz Chrzanowski wykańcza kontratak TKH i tym samym otwiera wynik spotkania.
-7' - Ambruz nie wykorzystuje sytuacji sam na sam
-8' - Kowalówka w dogodnej sytuacji... trafia w kask Plaskiewicza, kontra TKH, Suchomski w sytuacji 2 na 1 decyduje sie na strzał, ale nie trafia w światło bramki.
-9' - Kuchnicik otrzymał krążek, stojąc tuż przed bramkarze, natychmiast zdecydował się na strzał, ale trafił w parkany Witka
-12' - Strzał Kosedy z niebieskiej.. Witek broni bez większych problemów.
- 14' - Kara dla Jacek Mortka - 2 min - za zahaczanie

-16' - Kara dla Sokoła - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bandę

-16' - Koniec kary Mortki
-17' - Patryk Noworyta z niebieskiej....   Plaster broni
-18' - Koniec kary Sokoła
-18' - Kara dla Piotrowskiego - 2 min -
-19' - Kara dla Dołęgi - 2 min - za zahaczanie
-20 ' - Gabryś z niebieskiej.. Plaster broni
-
-Koniec I Tercji

II Tercja

- Rozpoczęła się II Tercja
-21' - Chmielo Lubomir przed szansą.... ładna obrona Plastra
-24' - Ładna indywidualna akcja Kuchnickiego, który podaje do Bucharana, a ten momentalnie strzala. Wynik jednak nie ulega zmienie.
-24' - GOOOOOOOOOOOL! Wojciech Milan wpisuje się na listę strzelców, natomiast Paweł Dalke notuje asystę
-26' - Klisak dwukrotnie próbował pokonać Plastra... nic z tego
-26' - Ładna akcja I ataku TKH, zakończona strzałem Vercika.... niestety niecelnym
-28' - Patryk Nowo0ryta strzela z niebieskiej.... nic z tego
-30
' - Vercik nie wykorzystujne idealnej okazji do zdobycia bramki
-32'- Patryk Modrzejewski strzela z wysokości bulika... krążek minimalnie mija bramkę Plastra
-33' - Bomastek nie trafgia na pustą bramkę po idealnym podaniu Bucharana
-35' - Wojtarowicz otrzymuje krążek będąc tuż przed pustą bramką i ..... nie trafia w krążek!
-36' - Aktualnie przewagę optyczną posiada Unia, ale póki co nie przekłada sie to na wynik meczu.
-37' - Kara dla Stachury - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-38' - Gospodarze pomimo przewagi liczebnej nie potrafią założyć zamka - ładna gra destruktywna Unii
-Koniec II Tercji
-

III Tercja

- Rozpoczęła się III Tercja
-42' - Kara dla Zespołu TKH - 2 min - za nadmierną ilość zawodników na lodzie
-42' - GOL! Waldek Klisiak strzałem z wysokości bulika zdobywa pierwszą bramkę dla swojego zespołu.
-44'- GOOOOOOOOOOOOL! Karol Piotrowski strzałem z niebieskiej pokonuje Witka! Vercik oraz Ambruz notują asysty
-45' - Bucharan strzela z nadgarstka... Witek bez problemu broni
-46' - GOL! Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza wykorzystuje Klisiak. Radwan notuje asystę.
-47' - Sebastian Kowalówka strzela z okolic niebieskiej.... Plaster broni
-47' -GOOOL! Rafał Bibrzycki popisał sie indywidualną akcją i wpisał się na listę strzelców!
-48' - Kara dla Cinalskiego -2 min  - za uderzanie
-50' - Koniec kary Cinalskiego - gospodarze nie przeprowadzili ani jednej groźnej akcji na bramkę rywla, grając w liczebnej przewadze
-53' - Dwójkowa akcja Bucharana i Chrzanowskiego.. niestety zabrakło wykończenia
-54' - Wojtarowicz w idealnej sytuacj i..... Plaster popisuje sie piękną interwencją
-55'- Suchomski w idealnej sytuacji... Witek broni
-57' - Vercik próbuje swojego szczęścia.... nic z tego
-60'- Kara dla Modrzejewskiego - 2min - za zahaczanie
-60' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Sokół zdobywa bramkę na 20 sekund przed końcem spotkania!