Treść strony

Runda zasadnicza

Etap I (1-10) - Runda I

7.09.2007 (piątek)

1 Wojas Podhale - TMH Polonia Bytom 3:4d (0:1, 1:1, 2:1 - d 0:1)
2 GKS Tychy - KH Sanok 0:5w - 5:4d (2:2, 2:2, 0:0 - d 1:0)
3 MKS Cracovia - MUKS Naprzód Janów 7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
4 *TH Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
5 UKS Zagłębie ZSME - TKH ThyssenKrupp Energostal 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

9.09.2007 (niedziela)

6 TKH ThyssenKrupp Energostal - TMH Polonia Bytom 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
7 TH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie ZSME 0:5w - 4:3
(1:1, 2:2, 1:0)
8 MUKS Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
9 KH Sanok - MKS Cracovia 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
10 Wojas Podhale - GKS Tychy 5:0w - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

11.09.2007 (wtorek)

11 GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
12 MKS Cracovia - Wojas Podhale 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
13 *KH Sanok - Energa Stoczniowiec 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
14 UKS Zagłębie ZSME - MUKS Naprzód Janów 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
15 TKH ThyssenKrupp Energostal - TH Unia Oświęcim 10:1 (2:0, 4:1, 4:0)

14.09.2007 (piątek)

16 TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
17 MUKS Naprzód Janów - TKH ThyssenKrupp Energostal 5:4k (2:0, 2:1, 0:3 - k 1:0)
18 KH Sanok - UKS Zagłębie ZSME 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
19 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 4:3d (1:2, 2:0, 0:1 - d 1:0)
20 GKS Tychy - MKS Cracovia 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

16.09.2007 (niedziela)

21 MKS Cracovia - TMH Polonia Bytom 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
22 **GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
23 UKS Zagłębie ZSME - Wojas Podhale 7:6 (2:2, 0:3, 5:1)
24 TKH ThyssenKrupp Energostal - KH Sanok 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
25 TH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
** - mecz przełożony na 02.10.2007

18.09.2007 (wtorek)

73 **TKH ThyssenKrupp Energostal - Wojas Podhale 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
** - mecz przełożony z 14.10.2007

21.09.2007 (piątek)

26 **TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
27 KH Sanok - TH Unia Oświęcim 5:3 (3:1, 1:0, 1:2)
28 Wojas Podhale - TKH ThyssenKrupp Energostal 8:6 (3:1, 4:1, 1:4)
29
***UKS Zagłębie ZSME - GKS Tychy 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
30 MKS Cracovia - Energa Stoczniowiec 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
** - mecz przełożony na 30.10.2007 (wtorek)
*** - gospodarz meczu zmieniony z powodu remontu lodowiska w Tychach

23.09.2007 (niedziela)

31 Energa Stoczniowiec- TMH Polonia Bytom 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
32 UKS Zagłębie ZSME- MKS Cracovia 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
33 TKH ThyssenKrupp Energostal - GKS Tychy 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
34 TH Unia Oświęcim - Wojas Podhale 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
35 MUKS Naprzód Janów- KH Sanok 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

25.09.2007 (wtorek)

36 KH Sanok - TMH Polonia Bytom 5:4k (3:0, 1:3, 1:2 - k 2:1)
37 Wojas Podhale - MUKS Naprzód Janów 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
38 **GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
39 MKS Cracovia - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
40 Energa Stoczniowiec - UKS Zagłębie ZSME 3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
** - mecz przełożony na 16.10.2007

28.09.2007 (piątek)

41 UKS Zagłębie ZSME - TMH Polonia Bytom 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
42 TKH ThyssenKrupp Energostal - Energa Stoczniowiec 3:4d (0:0, 1:1, 2:2 - d 0:1)
43 TH Unia Oświęcim - MKS Cracovia 5:6d (4:2, 1:1, 0:2 - d 0:1)
44 MUKS Naprzód Janów - GKS Tychy 7:5 (2:3, 2:1, 3:1)
45 KH Sanok - Wojas Podhale 5:3 (2:2, 0:1, 3:0)

Runda II

30.09.2007 (niedziela)

46 Wojas Podhale - TMH Polonia Bytom 8:3 (3:0, 2:0, 3:3)
47 KH Sanok - GKS Tychy 3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
48 MUKS Naprzód Janów - MKS Cracovia 5:4k (1:1, 2:1, 1:2 - k 2:1)
49 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oświęcim 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
50 TKH ThyssenKrupp Energostal - UKS Zagłębie ZSME 0:8 (0:0, 0:2, 0:6)

02.10.2007 (wtorek)

GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
** - mecz przełożony z 16.09.2007

5.10.2007 (piątek)

51 TKH ThyssenKrupp Energostal - TMH Polonia Bytom 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
52 UKS Zagłębie ZSME - TH Unia Oświęcim 6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
53 Energa Stoczniowiec - MUKS Naprzód Janów 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
54 MKS Cracovia - KH Sanok 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
55 GKS Tychy - Wojas Podhale 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

7.10.2007 (niedziela)

56 GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
57 Wojas Podhale - MKS Cracovia 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
58 Energa Stoczniowiec - KH Sanok 5:3 (1:0, 0:0, 4:3)
59 MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie ZSME 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
60 TH Unia Oświęcim - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)

9.10.2007 (wtorek)

61 TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 2:9 (1:1, 0:4, 1:4)
62 TKH ThyssenKrupp Energostal - MUKS Naprzód Janów 3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
63 UKS Zagłębie ZSME - KH Sanok 6:3 (4:1, 1:1, 1:1)
64 ** Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 1:2d (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
65 MKS Cracovia - GKS Tychy
3:4d (2:1, 0:1, 1:1 - d 0:1)
** - mecz przełożony na 21.11.2007

12.10.2007 (piątek)

66 MKS Cracovia - TMH Polonia Bytom 2:3k (1:2, 1:0, 0:0 - k 1:2)
67 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
68 **Wojas Podhale - UKS Zagłębie ZSME 2:3d (1:0, 1:0, 0:2 - d 0:1)
69 KH Sanok - TKH ThyssenKrupp Energostal 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
70 MUKS Naprzód Janów - TH Unia Oświęcim 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
** - mecz przełożony na 17.10.2007r.

14.10.2007 (niedziela)

71 MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 3:4k (1:0, 0:0, 2:3 - k 0:1)
72 TH Unia Oświęcim - KH Sanok
4:3k (1:0, 1:2, 1:1 - k 2:1)
73 **TKH ThyssenKrupp Energostal - Wojas Podhale 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
74
GKS Tychy - UKS Zagłębie ZSME 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
75 Energa Stoczniowiec - MKS Cracovia 1:2d (1:0, 0:1, 0:0 - d 0:1)
** - mecz przełożony na 18.09.2007r.

16.10.2007 (wtorek)

38 **GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
** - mecz przełożony z 25.09.2007

17.10.2007 (środa)

68 **Wojas Podhale - UKS Zagłębie ZSME 2:3d (1:0, 1:0, 0:2 - d 0:1)
** - mecz przełożony z 12.10.2007r.

19.10.2007 (piątek)

76 TMH Polonia Bytom - Energa Stoczniowiec 3:6 (2:2, 1:3, 0:1)
77 MKS Cracovia - UKS Zagłębie ZSME 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
78 TKH ThyssenKrupp Energostal - GKS Tychy 3:4k (1:3, 1:0, 1:0 - k 0:1)
79 Wojas Podhale - TH Unia Oświęcim 12:1 (3:1, 2:0, 7:0)
80 KH Sanok - MUKS Naprzód Janów 3:2d (2:1, 0:1, 0:0 - d 1:0)

21.10.2007 (niedziela)

81 KH Sanok - TMH Polonia Bytom 6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
82 MUKS Naprzód Janów - Wojas Podhale 5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
83 TH Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:6 (2:1, 0:3, 0:2)
84 TKH ThyssenKrupp Energostal - MKS Cracovia 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
85 UKS Zagłębie ZSME - Energa Stoczniowiec 4:5 (0:3, 3:1, 1:1)

23.10.2007 (wtorek)

86 TMH Polonia Bytom - UKS Zagłębie ZSME 2:7 (1:4, 1:1, 0:2)
87 Energa Stoczniowiec - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:3d (0:0, 1:1, 1:1 - d 0:1)
88 MKS Cracovia - TH Unia Oświęcim 7:2 (4:1, 2:1, 1:0)
89 GKS Tychy - MUKS Naprzód Janów 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
90 Wojas Podhale - KH Sanok 8:4 (1:1, 5:2, 2:1)

Runda III

26.10.2007 (piątek)

91 TMH Polonia Bytom - Wojas Podhale 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
92 GKS Tychy - KH Sanok 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
93 MKS Cracovia - MUKS Naprzód Janów 4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
94 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oświęcim 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
95 UKS Zagłębie ZSME - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

28.10.2007 (niedziela)

96 TMH Polonia Bytom - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:3k (0:0, 2:1, 0:1 - k 0:1)
97 TH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie ZSME 3:2d (0:1, 2:1, 0:0 - d 1:0)
98 MUKS Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 5:4k (1:3, 0:0, 3:1 - k 1:0)
99 KH Sanok - MKS Cracovia 1:6 (1:1, 0:1, 0:4)
100 Wojas Podhale - GKS Tychy 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

30.10.2007 (wtorek)

26 **TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
** - mecz przełożony z 21.09.2007

2.11.2007 (piątek)

111 TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 1:5 (1:1, 0:4, 0:0)
112 MKS Cracovia - Wojas Podhale 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
113 Energa Stoczniowiec - KH Sanok 5:3 (0:0, 1:0, 4:3)
114 UKS Zagłębie ZSME - MUKS Naprzód Janów 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
115 TKH ThyssenKrupp Energostal - TH Unia Oświęcim 8:4 (2:1, 4:1, 2:2)

14.11.2007 (środa)

116 **TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
117 MUKS Naprzód Janów - TKH ThyssenKrupp Energostal 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
118 KH Sanok - UKS Zagłębię ZSME 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
119 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
120 GKS Tychy – MKS Cracovia 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
** - mecz przełożony na 14.12.2007

16.11.2007 (piątek)

121 TMH Polonia Bytom - MKS Cracovia 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
122 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
123 UKS Zagłębie ZSME - Wojas Podhale 1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
124 TKH ThyssenKrupp Energostal - KH Sanok 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
125 TH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 2:6 (1:3, 0:1, 1:2)

18.11.2007 (niedziela)

126 TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
127 KH Sanok - TH Unia Oświęcim 6:3 (3:3, 1:0, 2:0)
128 Wojas Podhale - TKH ThyssenKrupp Energostal 6:2 (1:0, 3:2, 2:0)
129 GKS Tychy - UKS Zagłębie ZSME 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
130 MKS Cracovia - Energa Stoczniowiec 6:5 (3:1, 1:1, 2:3)

21.11.2007 (środa)

64 ** Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 1:2d (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
** - mecz przełożony z 09.10.2007

23.11.2007 (piątek)

131 Energa Stoczniowiec - TMH Polonia Bytom 2:3d (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
132 UKS Zagłębie ZSME - MKS Cracovia 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
133 GKS Tychy - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:2d (2:0, 0:1, 0:1 - d 1:0)
134 TH Unia Oświęcim - Wojas Podhale 3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
135 MUKS Naprzód Janów - KH Sanok 5:4 (2:1, 2:3, 1:0)

25.11.2007 (niedziela)

136 TMH Polonia Bytom - KH Sanok 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
137 Wojas Podhale - MUKS Naprzód Janów 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
138 GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 9:0 (6:0, 1:0, 2:0)
139 MKS Cracovia - TKH ThyssenKrupp Energostal 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
140 Energa Stoczniowiec - UKS Zagłębie ZSME 5:4 (1:0, 1:4, 3:0)

27.11.2007 (wtorek)

141 UKS Zagłębie ZSME - TMH Polonia Bytom 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
142 TKH ThyssenKrupp Energostal - Energa Stoczniowiec 4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
143 TH Unia Oświęcim - MKS Cracovia 1:12 (0:2, 1:7, 0:3)
144 MUKS Naprzód Janów - GKS Tychy 1:7 (1:1, 0:5, 0:1)
145 KH Sanok - Wojas Podhale 3:4d (1:0, 1:2, 1:1 - d 0:1)

Runda IV

29.11.2007 (czwartek)

148 ** MUKS Naprzód Janów - MKS Cracovia 3:4k (3:2, 0:1, 0:0 - k 0:1)
** - mecz przełożony z 30.11.2007

30.11.2007 (piątek)

146 TMH Polonia Bytom - Wojas Podhale 3:5 (1:0, 2:2, 0:3)
147 KH Sanok - GKS Tychy 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
148 ** MUKS Naprzód Janów - MKS Cracovia 3:4k (3:2, 0:1, 0:0 - k 0:1)
149 TH Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
150 TKH ThyssenKrupp Energostal - UKS Zagłębie ZSME 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
** - mecz przełożony na 29.11.2007

2.12.2007 (niedziela)

151 TMH Polonia Bytom - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:4 (1:3, 1:0, 0:1)
152 UKS Zagłębie ZSME - TH Unia Oświęcim 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
153 Energa Stoczniowiec - MUKS Naprzód Janów 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
154 MKS Cracovia - KH Sanok 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
155 GKS Tychy - Wojas Podhale 2:3k (0:0, 0:0, 2:2 - k 0:1)

4.12.2007 (wtorek)

156 TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 2:6 (0:3, 1:3, 1:0)
157 Wojas Podhale - MKS Cracovia 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
158 KH Sanok - Energa Stoczniowiec 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
159 MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie ZSME 7:5 (4:2, 2:1, 1:2)
160 TH Unia Oświęcim - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:7 (2:2, 0:1, 0:4)

7.12.2007 (piątek)

161 TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
162 TKH ThyssenKrupp Energostal - MUKS Naprzód Janów 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
163 UKS Zagłębie ZSME - KH Sanok 2:1d (0:0, 0:0, 1:1 - d 1:0)
164 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 1:6 (0:3, 1:0, 0:3)
165 MKS Cracovia - GKS Tychy 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

14.12.2007 (piątek)

116 **TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
** - mecz przełożony z 14.11.2007

19.12.2007 (środa)

166 TMH Polonia Bytom - MKS Cracovia 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
167
GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
168 Wojas Podhale - UKS Zagłębie ZSME 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
169 KH Sanok - TKH ThyssenKrupp Energostal 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
170 MUKS Naprzód Janów - TH Unia Oświęcim 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)

21.12.2007 (piątek)

171 MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
172 TH Unia Oświęcim - KH Sanok 4:5d (2:0, 2:3, 0:1 - d 0:1)
173 TKH ThyssenKrupp Energostal - Wojas Podhale 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
174 UKS Zagłębie ZSME - GKS Tychy 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
175 Energa Stoczniowiec - MKS Cracovia 4:3d (2:1, 0:0, 1:2 - d 1:0)

23.12.2007 (niedziela)

176 TMH Polonia Bytom - Energa Stoczniowiec 3:4k (1:0, 1:2, 1:1 - k 0:1)
177 MKS Cracovia - UKS Zagłębie ZSME 5:4k (0:1, 3:1, 1:2 - k 1:0)
178 GKS Tychy - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
179 Wojas Podhale - TH Unia Oświęcim 10:3 (5:0, 2:1, 3:2)
180 KH Sanok - MUKS Naprzód Janów 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)

4.01.2008 (piątek)

181 TMH Polonia Bytom - KH Sanok 4:5 (0:2, 3:2, 1:1)
182 MUKS Naprzód Janów - Wojas Podhale 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
183 TH Unia Oświęcim - GKS Tychy 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
184 TKH ThyssenKrupp Energostal - MKS Cracovia 4:3 (3:0, 1:3, 0:0)
185 UKS Zagłębie ZSME - Energa Stoczniowiec 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

6.01.2008 (niedziela)

186 TMH Polonia Bytom - UKS Zagłębie ZSME 4:6 (0:1, 2:0, 2:5)
187 Energa Stoczniowiec - TKH ThyssenKrupp Energostal 6:4 (1:2, 2:0, 3:2)
188 MKS Cracovia - TH Unia Oświęcim 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
189 GKS Tychy - MUKS Naprzód Janów 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
190 Wojas Podhale - KH Sanok 3:6 (1:1, 1:1, 1:4)

ETAP II (1-6) - Runda I

8.01.2008 (wtorek)
191
MKS Cracovia - MUKS Naprzód Janów 8:4 (1:1, 3:2, 4:1)
192 GKS Tychy - Wojas Podhale 6:4 (2:3, 4:0, 0:1)
193 UKS Zagłębie ZSME - Energa Stoczniowiec 4:1 (0:0, 4:1, 0:0)

11.01.2008 (piątek)
194
MUKS Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
195 Wojas Podhale - UKS Zagłębie ZSME 3:2d (0:1, 2:1, 0:0 - d 1:0)
196 MKS Cracovia - GKS Tychy 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

13.01.2008 (niedziela)
197
GKS Tychy - MUKS Naprzód Janów 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
198 UKS Zagłębie ZSME - MKS Cracovia 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
199 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 5:3 (1:2, 0:0, 4:1)

18.01.2008 (piątek)
200
MUKS Naprzód Janów - Wojas Podhale 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
201 MKS Cracovia - Energa Stoczniowiec 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
202 GKS Tychy - UKS Zagłębie ZSME 5:2 (0:1, 1:0, 4:1)

20.01.2008 (niedziela)
203
UKS Zagłębie ZSME - MUKS Naprzód Janów 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
204 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 4:5k (2:1, 2:2, 0:1 - k 0:2)
205 Wojas Podhale - MKS Cracovia 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Runda II

22.01.2008 (wtorek)
206
MUKS Naprzód Janów - MKS Cracovia 4:7 (2:0, 0:5, 2:2)
207 Wojas Podhale - GKS Tychy 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
208 Energa Stoczniowiec - UKS Zagłębie ZSME 5:3 (3:1, 1:0, 1:2)

25.01.2008 (piątek)
209
Energa Stoczniowiec - MUKS Naprzód Janów 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
210 UKS Zagłębie ZSME - Wojas Podhale 3:2 (3:1, 3:2, 0:0)
211 GKS Tychy - MKS Cracovia 7:2 (2:1, 4:1, 1:0)

27.01.2008 (niedziela)
212
MUKS Naprzód Janów - GKS Tychy 4:3k (0:2, 1:0, 2:1 - k 1:0)
213 MKS Cracovia - UKS Zagłębie ZSME 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
214 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

1.02.2008 (piątek)
215
Wojas Podhale - MUKS Naprzód Janów 7:5 (3:2, 1:2, 3:1)
216
Energa Stoczniowiec - MKS Cracovia 7:4 (1:0, 3:1, 3:3)
217 UKS Zagłębie ZSME - GKS Tychy 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

3.02.2008 (niedziela)
218
MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie ZSME 3:7 (1:3, 1:2, 1:2)
219 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
220 MKS Cracovia - Wojas Podhale 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)

ETAP II (7-10) - Runda I

13.01.2008 (niedziela)
191
TKH ThyssenKrupp Energostal - TH Unia Oświęcim 4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
192 KH Sanok - TMH Polonia Bytom 5:2 (4:0, 1:2, 0:0)

18.01.2008 (piątek)
193
TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
194 TKH ThyssenKrupp Energostal - KH Sanok 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

20.01.2008 (niedziela)
195
KH Sanok - TH Unia Oświęcim 8:2 (2:0, 4:0, 2:2)
196 TMH Polonia Bytom - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Runda II

27.01.2008 (niedziela)
197
TH Unia Oświęcim - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
198 TMH Polonia Bytom - KH Sanok 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

01.02.2008 (piątek)
199
TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
200 KH Sanok - TKH ThyssenKrupp Energostal 8:2 (1:1, 4:0, 3:1)

03.02.2008 (niedziela)
201
TH Unia Oświęcim - KH Sanok 5:6d (3:2, 2:1, 0:3 - d 0:1)
202 TKH ThyssenKrupp Energostal - TMH Polonia Bytom 6:4 (2:2, 3:1, 1:1)

W przypadku zakwalifikowania się drużyny Wojas Podhale S.S.A. do półfinału i finału
Pucharu Kontynentalnego mecze tej drużyny będą przełożone.

Play off

I runda (1-8): 15, 16, 19, 20, 22 luty 2008r.

15.02.2008 (piątek)

- GKS Tychy - KH Sanok 3:2d (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)
- MKS Cracovia - TKH ThyssenKrupp Energostal 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

- UKS Zagłębie ZSME - MUKS Naprzód Janów 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
-
Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 4:3 (1:2, 3:0, 0:1)

16.02.2008 (sobota)

- GKS Tychy - KH Sanok 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
- MKS Cracovia - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:2k (1:0, 0:2, 1:0 - k 2:0)

- UKS Zagłębie ZSME - MUKS Naprzód Janów 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
-
Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 5:4d (1:1, 0:2, 3:1 - d 1:0)

19.02.2008 (wtorek)

- KH Sanok - GKS Tychy 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
-
TKH ThyssenKrupp Energostal - MKS Cracovia 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
- MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie ZSME 2:5 (2:2, 0:3, 0:0)
-
Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 9:1 (5:0, 2:0, 2:1)

GKS Tychy awansował do półfinału Mistrzostw Polski.

20.02.2008 (środa)

- TKH ThyssenKrupp Energostal - MKS Cracovia 2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
- MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie ZSME 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
-
Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 2:0 (1:1, 0:0, 1:0)

MKS Cracovia i UKS Zagłębie awansowały do półfinału Mistrzostw Polski.

22.02.2008 (piątek)

- Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 1:9 (1:4, 0:2, 0:3)

Wojas Podhale awansowało do półfinału Mistrzostw Polski

II runda (1-4) 27, 28 lutego, 2, 3, 5, 7, 9 marca 2008r.

27.02.2008 (środa)

- GKS Tychy - Wojas Podhale 4:5 (2:1, 0:0, 2:4) - stan rywalizacji 0:1
- MKS Cracovia -
UKS Zagłębie ZSME 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) - 1:0

28.02.2008 (środa)

- GKS Tychy - Wojas Podhale 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) - stan rywalizacji 1:1
- MKS Cracovia -
UKS Zagłębie ZSME 7:0 (2:0, 0:0, 5:0) - 2:0

02.03.2008 (środa)

- Wojas Podhale - GKS Tychy 4:2 (1:0, 3:1, 0:1) - 2:1
-
UKS Zagłębie ZSME - MKS Cracovia 3:5 (0:3, 3:1, 0:1) - 0:3

03.03.2008 (środa)

- Wojas Podhale - GKS Tychy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) - 2:2
-
UKS Zagłębie ZSME - MKS Cracovia 3:2d (0:1, 1:1, 1:0 - d 1:0) - 1:3

05.03.2008 (środa)

- GKS Tychy - Wojas Podhale 3:2 (2:1. 1:0, 0:1) - 3:2
- MKS Cracovia -
UKS Zagłębie ZSME 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) - 4:1

MKS Cracovia awansowała do finału Mistrzostw Polski

07.03.2008 (środa)

- Wojas Podhale - GKS Tychy 3:6 (0:1, 1:3, 2:2) - 4:2

GKS Tychy awansował do finału Mistrzostw Polski

Finał: 14, 15, 18, 19, 21, 24, 26 marca 2008r.

1. GKS Tychy - MKS Cracovia 1:5 (1:1, 0:2, 0:2) - 0:1
2.
GKS Tychy - MKS Cracovia 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) - 1:1
3. MKS Cracovia - GKS Tychy 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) - 2:1
4. MKS Cracovia - GKS Tychy 1:2d (0:1, 0:0, 1:0 - d 0:1) - 2:2
5. GKS Tychy - MKS Cracovia 2:3k (1:0, 1:2, 0:0 - k 0:1) - 2:3
6. MKS Cracovia - GKS Tychy 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) - 4:2

Cracovia Kraków zdobyła złote a GKS Tychy srebrne medale Mistrzostw Polski

Mecze o miejsca 3-4: 12, 14, 16, 18, 20 marca 2008r.

1. UKS Zagłębie ZSME - Wojas Podhale 2:5 (0:2, 2:2, 0:1) - 0:1
2. Wojas Podhale -
UKS Zagłębie ZSME 4:3d (2:1, 0:0, 1:2 - d 1:0) - 2:0
3. UKS Zagłębie ZSME - Wojas Podhale 1:0k (0:0, 0:0, 0:0 - k 2:0) - 1:2
4. Wojas Podhale - UKS Zagłębie ZSME 10:2 (0:0, 6:1, 4:1) - 3:1

Wojas Podhale zajęło trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski

Mecze o utrzymanie (9-10): 17, 22, 24, 29 lutego, 2, 7, 9 marca 2008r.

1. TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 7:1 (1:0, 4:1, 2:0) - 1:0
2.
TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 5:4k (1:2, 1:2, 2:0 - k 3:1) - 1:1
3. TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 2:5 (1:1, 0:1, 1:3) - 1:2
4. TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) - 3:1
5. TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 3:4 (0:2, 2:0, 1:2) - 3:2
6. TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) - 3:3
7. TMH Polonia Bytom - TH Unia Oświęcim 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) - 4:3

Polonia Bytom pozostaje w PLH
Unia Oświęcim spada do I Ligi

Rozpoczęcie finału o miejsca 1-2 i 3-4 zostanie ustalone po zakończeniu półfinału w zależności od tego czy zakończy się w 4 czy w 7 terminach.

* - oznacza zmianę gospodarza meczu ze względu na brak lodu w Gdańsku

Banery

  • obiekt Flash