Treść strony sierpień_2007

Małe derby czyli sparingi ze Stoczniowcem

Sezon sparingowy w polskim hokeju rozgorzał już na dobre. Przed "Stalowymi Piernikami" coraz ciekawsze mecze.

Torunianie mają już za sobą dmumecze z HC'05 Bańska Bystrzyca i Cracovią Kraków a ostatnio rywalizowali w Tychach, z tamtejszym GKS-em - srebrnym medalistą ubiegłego sezonu. Dotychczas w pojedynkach z wymagającymi rywalami, bywało różnie, jednak nie wyniki są tu najwazniejsze a sam trening i możliwości dogrania ustawień poszczególnych formacji.

Jak dotąd wszystkie mecze odbywały się poza Toruniem, ale już niedługo toruńskich kibiców spragnionych hokeja na lodzie czeka okazja do obejrzenia w akcji swoich ulubieńców. Najbliższym rywalem torunian po powrocie z Tychów, będzie gdański Stoczniowiec.

Pierwsze spotkanie treningowe między najbliższymi sąsiadami odbędzie się 14 sieprnia o godz. 18:00 w Gdańsku. Jednak już trzy dni później (17 sierpnia - piątek) to gdańszczanie zawitają na Tor-Tor. Będzie to doskonała okazja dla toruńskich kibiców, aby, po bardzo długiej przerwie, zobaczyć  toruńskich hokeistów na lodzie.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia tego meczu. Mecz rozpocznie się tradycyjnie o godz. 18:30.

wstecz

Kontakt

Bannery