Treść strony

  • Krzysztof Gawrych
.
.
.

Sponsors Cup
to cykliczna impreza, która odbywa się na toruńskim lodowisku nieprzerwanie od 2002 roku, kiedy to w marcu rozegrano pierwsze zawody. Pomysłodawcą i dyrektorem turnieju jest Krzysztof Gawrych.
.
.
.



I Sponsors Cup

(15-17 marca 2002 r.)

Drużyny:

HK Grodno (Białoruś), BTH Bydgoszcz (Polska), HKS Toruń (Polska), OSC Berlin (Niemcy)

Wyniki:

HK Grodno - HKS Toruń 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
BTH Bydgoszcz - OSC Berlin 8:1 (2:0, 2:1, 4:0)
BTH Bydgoszcz - HK Grodno 3:3 (3:0, 0:1, 0:2)
OSC Berlin - HKS Toruń 5:8 (4:1, 1:4, 0:3)
OSC Berlin - HK Grodno 0:10 (0:5, 0:1, 0:4)
BTH Bydgoszcz - HKS Toruń 4:3 (1:2, 0:0, 3:1)

Tabela końcowa:

1. HK Grodno - 3 - 5 - 18:5
2. BTH Bydgoszcz - 3 - 5 - 15:7
3. HKS Toruń - 3 - 2 - 13:14
4. OSC Berlin - 3 - 0 - 6:26



II Sponsors Cup

(21-23 marca 2003 r.)

Drużyny:

HK Mińsk (Białoruś), Mora IK (Szwecja), MSHK Prievidza (Słowacja), TKH Toruń (Polska)

Wyniki:

TKH Toruń - MSHK Prievidza 3:7 (0:1, 2:1, 1:5)
HK Mińsk - Mora IK 1:11 (0:1, 0:4, 1:6)
Mora IK - MSHK Prievidza 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
TKH Toruń - HK Mińsk 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
MSHK Prievidza - HK Mińsk 11:3 (1:2, 3:1, 7:0)
Mora IK - TKH Toruń 11:1 (1:0, 5:1, 5:0)

Tabela końcowa:

1. Mora IK - 3 - 6 - 24:4
2. MSHK Prievidza - 3 - 4 - 20:8
3. TKH Toruń - 3 - 2 - 6:19
4. HK Mińsk - 3 - 0 - 5:24



III Sponsors Cup

(19-21 marca 2004 r.)

Drużyny:

Alingsas Hockey (Szwecja), Energija Elektrenai (Litwa), Spartak St. Petersburg (Rosja), TKH Toruń (Polska)

Wyniki:

TKH Toruń - Spartak St. Petersburg 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Alingsas Hockey - Energija Elektrenai 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Spartak St. Petersburg - Energija Elektrenai 7:3 (2:3, 1:0, 4:0)
TKH Toruń - Alingsas Hockey 2:2 (1:1, 0:0, 1:1)
Alingsas Hockey - Spartak St. Petersburg 4:7 (3:0, 1:2, 0:5)
Energija Elektrenai - TKH Toruń 3:4 (0:1, 1:3, 2:0)

Tabela końcowa:

1. Spartak St. Petersburg - 3 - 6 - 17:9
2. TKH Toruń - 3 - 3 - 8:8
3. Energija Elektrenai - 3 - 2 - 9:13
4. Alingsas Hockey - 3 - 1 - 8:12



IV Sponsors Cup

(18-20 marca 2005 r.)

Drużyny:

Damis Warszawa (Polska), Spartak St. Petersburg (Rosja), Swindon JIHC (Wielka Brytania), TKH Toruń (Polska)

Wyniki:

TKH Toruń - Swindon JIHC 20:0 (13:0, 5:0, 2:0)
Damis Warszawa - Spartak St. Petersburg 3:7 (2:2, 0:0, 1:5)
Swindon JIHC - Spartak St. Petersburg 2:39 (0:10, 0:11, 2:18)
Damis Warszawa - TKH Toruń 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Swindon JIHC - Damis Warszawa 1:37 (0:13, 1:15, 0:9)
TKH Toruń - Spartak St. Petersburg 5:10 (2:2, 1:3, 2:5)

Tabela końcowa:

1. Spartak St. Petersburg - 3 - 6 - 56:10
2. Damis Warszawa - 3 - 4 - 44:9
3. TKH Toruń - 3 - 2 - 26:14
4. Swindon JIHC - 3 - 0 - 3:96

zobacz także: Po Sponsors Cup (hokej.torun.pl)



V Sponsors Cup

(17-19 marca 2006 r.)

Drużyny:

Czarne Jastrzębie (Polska), Medvede Dolny Kubin (Słowacja), Spartak St. Petersburg (Rosja), TKH Toruń (Polska)

Wyniki:

TKH Toruń - Spartak St. Petersburg 3:5 (0:1, 0:2, 3:2)
Medvede Dolny Kubin - Czarne Jastrzębie 8:5 (4:5, 2:0, 2:0)
Medvede Dolny Kubin - Spartak St. Petersburg 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
TKH Toruń - Czarne Jastrzębie 8:10 (2:1, 3:2, 3:7)
Spartak St. Petersburg - Czarne Jastrzębie 8:6 (3:1, 2:4, 3:1)
TKH Toruń - Medvede Dolny Kubin 2:6 (1:0, 1:1, 0:5)

Tabela końcowa:

1. Spartak St. Petersburg - 3 - 6 - 19:10
2. Medvede Dolny Kubin - 3 - 4 - 15:13
3. Czarne Jastrzębie - 3 - 2 - 21:24
4. TKH Toruń -3 - 0 - 13:21

zobacz także: Sponsors Cup po raz piąty, Monopol Spartaka St. Petersburg (hokej.torun.pl)


VI Sponsors Cup

(30.03-01 kwietnia 2007 r.)

Drużyny:

Medvede Dolny Kubin (Słowacja), Niemen Grodno (Białoruś), MKS Sokoły Toruń (Polska)

Wyniki:

MKS Sokoły Toruń - Medvede Dolny Kubin 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Niemen Grodno - MKS Sokoły Toruń 6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Medvede Dolny Kubin - Niemen Grodno 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Tabela końcowa:

1. Niemen Grodno - 2 - 4 - 10:5
2. Medvede Dolny Kubin - 2 - 2 - 4:4
3. MKS Sokoły Toruń - 2 - 0 - 3:8

zobacz także: VI Sponsors Cup już za nami (hokej.torun.pl)



VII Sponsors Cup

(28-30 marca 2008 r.)

Drużyny:

HK Grodno (Białoruś), IFK Ore (Szwecja), MKS Sokoły Młodzicy Toruń (Polska), MKS Sokoły Juniorzy Toruń (Polska) - nieklasyfikowani

Wyniki:

MKS Sokoły Młodzicy - HK Grodno 6:10 (2:3, 3:2, 1:5)
IFK Ore Hockey - MKS Sokoły Juniorzy 7:4 (0:1, 2:2, 5:1)
IFK Ore Hockey - HK Grodno 6:5 (1:2, 0:2, 5:1)
MKS Sokoły Juniorzy - MKS Sokoły Młodzicy 14:3 (3:1, 4:1, 7:1)
HK Grodno - MKS Sokoły Juniorzy 4:4 (0:1, 3:1, 1:2)
IFK Ore Hockey - MKS Sokoły Młodzicy 11:4 (3:3, 4:0, 4:1)

Tabela końcowa (drużyna - mecze - punkty - bilans):

1. IFK Ore - 2 - 4 - 17:9
2. HK Grodno - 2 - 2 - 15:12
3. MKS Sokoły Młodzicy - 2 - 0 - 10:21

zobacz także: Sponsors Cup - W obiektywie, Statystyki (hokej.torun.pl)



VIII Sponsors Cup

(20-22 marca 2009 r.)

Drużyny:

HK Prizma (Łotwa), MKS Sokoły (Polska), OSSM Południe (Polska), UKS Sielec (Polska)

Wyniki:

MKS Sokoły - HK Prizma 4:6 (3:5, 0:1, 1:0)
UKS Sielec - OSSM Południe 3:6 (1:0, 0:2, 2:4)
MKS Sokoły - UKS Sielec 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
OSSM Południe - HK Prizma 3:7 (2:1, 0:5, 1:1)
HK Prizma - UKS Sielec 9:1 (4:1, 2:0, 3:0)
OSSM Południe - MKS Sokoły 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)

Tabela końcowa:

1. Prizma Ryga - 3 - 6 - 22:8
2. OSSM Południe - 3 - 4 - 14:14
3. Sokoły Toruń - 3 - 2 - 12:13
4. Sielec Sosnowiec - 3 - 0 - 6:19

zobacz także: VIII Sponsors Cup zakończony, W obiektywie - ceremonia zakończenia, Statystyki (hokej.torun.pl)

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun
  • obiekt Flash - Petrus sokoły

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie