Treść strony

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
W HOKEJU NA LODZIE

14-19 kwietnia 2008, Toruń

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze: Maza Cezary, Tutaj Radosław, Witkowski Tomasz.

Obrońcy: Czapkowski Sebastian, Kantor Krzysztof, Kwieciński Filip, Prygoń Błażej, Gimiński Michał, Kabat Marcin, Dittmer Patryk, Maj Dawid.


Napastnicy:
Marzec Szymon, Balcewicz Rafał, Ruszkiewicz Kamil, Strużyk Mateusz, Surgot Tomasz, Wróbel Marek, Wróblewski Krzysztof, Ziółkowski Tomasz, Rompkowski Maciej.

Trener: Mależ Jerzy.

JKH Czarne Jastrzębie

Bramkarze: Kosowski Kamil, Mrula Bartosz, Wąsik Mateusz.

Obrońcy: Górny Kamil, Lerch Paweł, Kaim Piotr, Kurzeja Przemysław, Zawadzki Witold, Pomorski Łukasz, Sochacki Mateusz, Nawisła Mateusz.

Napastnicy: Mackiewicz Tomasz, Kąkol Arkadiusz, Kulas Tomasz, Dębowski Krzysztof, Szczurek Michał, Bryk Mateusz, Olszewski Artur, Frysztacki Michał, Bąkowski Wojciech, Krzak Mateusz, Brańka Marcin.

Trener: Jacek Chrabański.
Asystent trenera: Daniel Czubiński.
Kierownik: Józef Szczurek.

KTH KM Krynica

Bramkarze: Czyszczoń Rafał, Marszał Maciej, Michalik Fabian, Szczerba Nikifor;

Obrońcy: Dudzik Łukasz, Leśniak Grzegorz, Myjak Grzegorz, Nowak Aleksander, Pach Piotr, Rząca Sebastian, Talanda Mateusz;

Napastnicy: Bulanda Dawid, Bulanda Tomasz, Cieślicki Tomasz, Galant Radosław, Kachniarz Jan, Matuszyk Michał, Mizera Mateusz, Pajda Jan, Papież Marcin, Witecki Jakub, Zabawa Damian

MKS Sokoły Toruń

Bramkarze: Ciesielski Miłosz, Machel Sebastian.

Obrońcy: Cichewicz Kamil, Kuchnicki Kamil, Lidtke Miłosz, Pietras Adrian, Pronobis Patryk, Rutkowski Bartosz.

Napastnicy: Chyliński Tomasz, Gawrych Grzegorz, Gościmiński Kamil, Kołsut Jan, Liczmański Daniel, Minge Daniel, Pieniak Bartosz, Rodziewicz Jan, Ruszyński Krzysztof, Winiarski Piotr.

Trener: Leszek Minge.
Kierownik: Lech Machel.

MMKS Podhale Nowy Targ

Bramkarze: Gruszka Dariusz, Brzub Łukasz.

Obrońcy: Kret Artur, Sulka Maciej, Kapica Kamil, Marek Michał, Nenko Andrzej, Wróbel Szymon.

Napastnicy: Ziętara Piotr, Gruszka Dariusz, Bomba Bartłomiej, Tylka Mateusz, Hajnos Sebastian, Dziubiński Krystian, Sulka Krzysztof, Bryniczka Kacper, Kmiecik Piotr.

Trener: Ziętara Walenty.
Asystent trenera: Szopiński Jacek.
Kierownik: Batkiewicz Józef.

MOSM Tychy

Bramkarze: Górski Marek, Zgórski Sebastian.

Obrońcy: Kotlorz Michał, Bronowski Mirosław, Matla Damian, Zgórski Szymon, Sutor Grzegorz, Galmach Wojciech.

Napastnicy: Jesionka Paweł, Król Łukasz, Jaromin Dariusz, Warmusz Mateusz, Banachewicz Paweł, Fuks Grzegorz, Mareńko Mateusz, Jaśkowiec Mateusz, Gurazda Mariusz, Sowa Michał, Bojarski Michał.

I Trener: Beniamin Sławiński.
II Trener: Wojciech Majkowski.
Kierownik: Jerzy Hancyk.

UKH Unia Oświęcim

Stoją od lewej: Trener Włodzimierz Urbańczyk, Mateusz Adamus, Rafał Noworyta, Jakub Kaczmarczyk, Michał Kasperczyk, Michał Baca, Marcin Matyja, Szymon Urbańczyk, Adam Przystał,

Siedzą od lewej: Szymon Noworyta, Przemysław Krzemień, Mirosław Wawrzyczek, Sebastian Stańczyk, Mielech Dominik, Kierownik drużyny Zdzisław Marchewka, Bartłomiej Hercog, Adrian Kubas, Wojciech Mendakiewicz

UKS MOSM Bytom

Bramkarze: Sroka Igor, Szopa Bartłomiej, Kraus Dominik;

Obrońcy: Głaz Paweł, Romanowski Andrzej, Owczarek Sebastian, Stępień Bartłomiej, Chojnicki Adam, Dudek Łukasz;

Napastnicy: Kłaczyński Sebastian, Salomon Błażej, Szpara Krystian, Płonka Krzysztof, Gnida Mateusz, Gajdan Marcin, Mila Mateusz, Kogut Michał, Garbarczuk Paweł

Sztab szkoleniowy: Fras Adam - trener, Kwilecki Jarosław - asystent trenera, Frycz Jacek - kierownik.

Banery

  • obiekt Flash

Banery

  • ecenter

Banery

  • obiekt Flash - Petrus sokoły
  • Reklama za 50zł
  • Sklep hokejowy

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie