Treść strony maj_2008


TKH uczestniczy w imprezie charytatywnej!

We wtorek 13 maja 2008 roku, odbędzie impreza charytatywna na rzecz Domu pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej umysłowo w Grabiu. Nie zabraknie na niej również hokejowego akcentu..

Przedmiotem całego przedsięwzięcia będzie turniej siatkówki, w którym wezmą udział drużyny: Wykładowców UMK, Studentów Zarządzania i Marketingu, Studentów Prawa oraz Toruńskich Mediów. Szczególnie ciekawie zapowiada się „starcie” wykładowców ze studentami, ale nie tylko, w końcu medialna drużyna również będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony.

Ponadto w programie imprezy przewidziano szereg innych atrakcji, takich jak pokaz fitness przeprowadzony przez instruktorów z klubu GRA Fitness City, czy też występ Młodzieżowego Teatru Muzycznego, a konkretniej starszej grupy wiekowej Małej Rewii – dziewczyny będą tańczyć i śpiewać piosenki z najsłynniejszych światowych musicali.

Toruński Klub Hokejowy również postanowił przyłączyć się do akcji i ufundował „zestaw kibica TKH”, w skład którego wchodzą „czapka, koszulka polo, szalik oraz miniaturka koszulki TKH”. Wspomniany zestaw będzie przedmiotem licytacji podczas turnieju siatkówki, podobnie jak inne gadżety ufundowane przez firmy wspierające całą akcję. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Domu pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej umysłowo w Grabiu. Warto również wspomnieć, że wśród osób, które zakupią bilety zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!!!

MUSISZ TAM BYĆ!!!

Miejsce – Hala Sportowa Olimpijczyk (ul. Słowackiego 114)

Czas – 13 maja 2008 roku, (wtorek) – godzina 19:00

Bilety można nabyć w dniu meczu lub na wydziale Zarządzania i Marketingu od poniedziałku (12.05.2008). Koszt to zaledwie 3 zł!!

Wszelkiego typu pytania proszę kierować na adres waldek@hokej.torun.com.pl

Informacje dla potencjalnych ofiarodawców:


http://www.sercedladziecka.torun.pl/ - strona fundacji
http://www.dps-grabie.webpark.pl/ - strona Domu pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie w Grabiu

Numer konta Fundacji, na który można wpłacać środki:
PKO BP I/O Ciechocinek 68102052000000490200234484

kontakt do Fundacji:
Adres:
Fundacja SERCE DLA DZIECKA
87-710 Służewo
Grabie 34
Telefon, fax: (48) 54 - 282 12 70
Telefon kom. 602 789 016
E-mail:sercedladziecka@torun.pl
Prezes Fundacji:Siostra Iwona Kaczmarek

  • autor: Valdi

wstecz

Kontakt

Bannery