Treść strony maj_2008


PAMELA ICE - spotkanie pierwsze

Zapraszamy wszystkich kibiców Toruńskiego Klubu Hokejowego na pierwsze z serii cyklicznych spotkań pod wspólną nazwą "Pamela Ice".

Raz w miesiącu fani będą mieli okazję spotkać się w Pubie Pamela przy ulicy Legionów z zawodnikami, trenerami i działaczami toruńskiego klubu. Będzie to okazja do bliższego poznania toruńskich graczy. Mamy również nadzieję, że spotkania te staną się żywym forum, miejscem dyskusji o bieżących sprawach, planach na przyszłość i historii toruńskiego hokeja na lodzie.

Konkursy, nagrody, upominki od zawodników, wspólne fotografie, oglądanie spotkań hokejowych na szklanym ekranie to tylko niektóre atrakcje, których można się spodziewać. Nikt nie będzie się nudzić. Zapraszamy młodych, starych, kobiety i dzieci, nawet tych, którzy o hokeju wiedzą prawie nic...

Pierwsze spotkanie tej serii odbędzie się w najbliższą środę, 28 maja, o godz. 20:00 w Pubie Pamela.
Gwiazdami wieczoru będą: Jacek Dzięgiel, Arek Marmurowicz, Karol Piotrowski i Michał Plaskiewicz.

Na godzinę wcześniej zaplanowano spotkanie kibiców organizowane przez Klub Kibica TKH. Jego członkowie zapraszają wszystkich, którym na sercu leży dobro toruńskiego klubu i chcieliby aktywnie włączyć się do ożywienia trybun Tor-Tor-u. Jeśli chcesz pomóc w kolorowym i głośnym dopingu "Stalowych Pierników" przyłącz się. Zapraszamy!!!

wstecz

Kontakt

Bannery