Treść strony maj_2008

Piotr Koseda już trenuje

Obrońca TKH ThyssenKrupp Energostal wznowił dziś treningi z drużyną. Przy okazji zadaliśmy mu kilka pytań.

Pod koniec marca musiałeś przejść zabieg operacyjny. Na czym polegał i na jakim etapie rehabilitacji znajdujesz się w tym momencie?

Poddałem się rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych w prawej nodze. Operacja została przeprowadzona w Gdańsku. Od ponad miesiąca odbywam rehabilitację w toruńskiej Synapsie.

Jak oceniasz postępy?

Na dzień dzisiejszy czuję się bardzo dobrze. Lekarz, który mnie operował jest zadowolony z efektów zabiegu i rehabilitacji. Noga szybko powraca do pełnej sprawności.

Tymczasem dziś wznowiłeś treningi z drużyną...

W tej chwili pracuję głównie nad siłą. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym a za miesiąc będę mógł zacząć biegać. Od postępów rehabilitacji zależy jak szybko będę mógł wejść na lód. Myślę, że nastąpi to nie później niż za dwa i pół miesiąca.

Jak oceniasz przedsezonowe wzmocnienia drużyny?

Jeżeli chodzi o obcokrajowców, to na pewno sprawdzeni zawodnicy. Uważam, że przy odpowiednim zgraniu formacji ich gra powinna zaprocentować dobrymi wynikami.

Z końcem czerwca drużyna rozpoczyna dwutygodniowy urlop. Czy masz już jakieś plany z tym związane?

Na pewno czeka mnie wiele pracy, bo muszę nadrobić zaległości związane z kontuzją. Postaram się jednak połączyć przyjemne z pożytecznym. Prawdopodobnie wybiorę się z dziewczyną nad morze. Nie wiem jeszcze, czy w Polsce, czy za granicą.

Już na koniec, życzę Ci szybkiego powrotu do pełni sił i udanego sezonu 2008-2009.

Dziękuję. Przy okazji chciałbym pozdrowić wszystkich kibiców TKH i już teraz zaprosić ich na mecze naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.

wstecz

Kontakt

Bannery