Treść strony maj_2008


Festyn rodzinny Caritasu

W najbliższą sobotę na wielkim festynie organizowanym przez Caritas z okazji dnia dziecka będzie można spotkać również zawodników TKH.

Wszystkich kibiców TKH zapraszamy do udziału w tej imprezie przewidzianej nawet na kilkanaście tysięcy osób!!! Na festyn zjadą dzieci z całego regionu.

Koncerty, występy artystyczne, pokazy lotnicze, konkursy, zabawy to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji. Wśród nich będzie także spotkanie z toruńskimi hokeistami. Drużyna złożona z gwiazd Toruńskiego Klubu Hokejowego rozegra mecze unihokeja z reprezentacją kibiców TKH. Wśród zawodników TKH: Jarek Dołęga, Przemek Bomastek, Bartek Dąbkowski, Rafal Cychowski, Karol Piotrowski, Paweł Jakubowski i Miłosz Ciesielski. Przy okazji będzie też szansa sprawdzenia umiejętności strzeleckich przeciwko bramkarzom TKH. Zaprezentowany zostanie pełny strój bramkarski. Będzie można przymierzyć łapawicę lub hełm hokejowego golkipera.

Cała impreza rozpocznie się o godz. 10.00 biegiem dla Janka Muzykanta, w którym udział wezmą także młodzi zawodnicy TKH, Sokołów i Jaskółek. Start znajdować się będzie pod Toruńskim Centrum Caritasu przy ul. Bydgoskiej 1 i Centrum Targowym Park. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają okolicznościowe koszulki. Meta biegu znajdować się będzie na Bulwarze Filadelfijskim (za Wodnikiem), gdzie przeniosą się główne wydarzenia festynu.

Tam też znajdzie się boisko do unihokeja i stoisko TKH. Pojedynek i pozostałe atrakcje związane z toruńską drużyną rozpoczną się ok. godz. 11.00.

Zapraszamy!!!


Zbiórka Sokołów i Jaskólek biorących udział w biegu dla Janka Muzykanta o godz. 9.40 przed siedzibą Toruńskiego Centrum Caritasu przy ul. Bydgoskiej 1.

Osobą koordynującą będzie Jarosław Ciesielski - kierownik seniorskiej drużyny TKH.

wstecz

Kontakt

Bannery