Treść strony

 IV Turniej im. Ludwika Czachowskiego

24-26 sierpnia 2007

Wyniki:

Polonia Bytom - Energija Elekrenai 2:5 (2:2, 0:0, 0:5)
TKH ThyssenKrupp Energostal - HK Brest 2:1 (0:0, 0:0, 1:1; k 1:0)
Energija Elekrenai – HK Brest 2:3 (0:1; 1:1; 1:1)
TKH ThyssenKrupp Energostal – Polonia Bytom 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
TKH ThyssenKrupp Energostal - Energija Elektrenai 3:5 (0:1; 3:0; 0:4)
HK Brest - Polonia Bytom 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Końcowa tabela:

1. HK Brest
2. Energija Elektrenai
3. TKH ThyssenKrupp Toruń
4. Polonia Bytom

Punktacja kanadyjska turnieju:

Br

A

Pkt

1

Slikas

Energija Elektrenai

3

3

6

2

Mravec

TKH ThyssenKrupp

3

1

4

3

Vaiciukievicius

Energija Elektrenai

3

0

3

4

Kieras

Energija Elektrenai

2

1

3

5

Aliukonis

Energija Elektrenai

1

2

3

6

Cychowski

TKH ThyssenKrupp

1

2

3

7

Vercik

TKH ThyssenKrupp

0

3

3

8

Kulegius

Energija Elektrenai

2

0

2

9

Owczarek

Polonia Bytom

2

0

2

10

Violenti

HK Brest

2

0

2



III Turniej im. Ludwika Czachowskiego

1-3 września 2006

Wyniki:

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 5:4(2:1, 2:2, 0:1) k:1:0
TKH Thyssenkrupp Energostal – Stoczniowiec Gdańsk 5:2(3:0,1:2,1:0)
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk 3:5 (3:1, 0:0, 2:2)
TKH ThyssenKrupp Energostal – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Zagłębie Sosnowiec – Stoczniowiec Gdańsk 3:8 (1:1, 0:3, 2:4)
TKH ThyssenKrupp Energostal – GKS Tychy 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Końcowa tabela:

1. TKH ThyssenKrupp Energostal
2. Stoczniowiec Gdańsk
3. GKS Tychy
4. Zagłębie Sosnowiec

Nalepszy bramkarz: Arkadiusz Sobecki (GKS Tychy)
Najlepszy obrońca: Jarosław Kłys (TKH TKE Toruń)
Najlepszy napastnik: Alexander Hult (Stoczniowiec Gdańsk)


II Turniej im. Ludwika Czachowskiego

30 sierpnia - 01 września 2005

Wyniki:

Zagłębie Sosnowiec - HK Brest 4:11
TKH ThyssenKrupp Energostal - ASK Ogre 3:4d
ASK Ogre  - HK Brest 2:4
TKH ThyssenKrupp Energostal - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
ASK Ogre - Zagłębie Sosnowiec 3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
TKH ThyssenKrupp Energostal - HK Brest 3:7 (0:1, 2:4, 1:2)

Końcowa tabela

1. HK Brest
2. Zagłębie Sosnowiec
3. ASK Ogre
4. TKH ThyssenKrupp Energostal


Najskuteczniejszy zawodnik (pkt.): Robert Suchomski - TKH ThyssenKrupp Energostal

Najlepszy obrońca: Korshynov Andrei - HK Brest

Najlepszy bramkarz: Michał Plaskiewicz - TKH ThyssenKrupp Energostal

Fair Play: TKH ThyssenKrupp Energostal

Banery

  • -