Treść strony lipiec_2008


Turniej po raz piąty

Już niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia kolejnej, już piątej edycji Międzynarodowego Turnieju im. Ludwika Czachowskiego.

W tym roku, na Tor-Torze, oprócz gospodarzy wystąpi niemiecki zespół II Bundesligi - EHC Lausitzer Fuchse, pierwszoligowa drużyna MHK Dolny Kubin ze Słowacji oraz hokeiści ze szwedzkiej Allsvenskan (II liga) - IK Oskarshamn. Znawcy tematu nie bez podstawy uważają, że będzie to najlepiej obsadzony turnej w całej jego krótkiej historii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na lodzie między innymi po to, aby słoneczne, sierpniowe popołudnia ochłodzili sobie dużą dozą "lodowych" wrażeń.

W pierwszym dniu zawodów, tj. 22.08.2008 r. (piątek), po ceremonii otwarcia turnieju, która rozpocznie się o godzinie 18:10 hokeiści TKH zmierzą się z drużyną "Łużyckich Lisów" (Lausitzer Fuchse). Jest to zespół bogatego w tradycje klubu, który starsi kibice pamiętają jako Dynamo Weisswaser. W meczu otwarcia turnieju "Niedźwiedzie" Dolny Kubin staną na przeciwko szwedzkich zawodników z IK Oskarshamn, drużyny uważanej przez fachowców za zdecydowanego faworyta turnieju.

Szczegółowy terminarz znajduje się na specjalnie przygotowanej podstronie w naszym serwisie, zatytułowanej V TURNIEJ CZACHOWSKIEGO 2008. W tym dziale można również odszukać najważniejsze informacje dotyczące poprzednich edycji Turnieju - HISTORIA oraz obejrzeć zdjęcia - GALERIA.

Gorąco zachęcamy do lektury.

wstecz

Kontakt

Bannery