Treść strony lipiec_2008

Pierwsze sparingi

Jutro drużyna seniorów Toruńskiego Klubu Hokejowego wyrusza do Gdańska by tam rozegrać dwa pierwsze mecze kontrolne.

Jeszcze przed samym wyjazdem nad morze zawodników czeka poranny trening.  Jutro koło południa wsiądą do autobusu i ruszą do hali Olivia. Pierwszy sparing ma rozpocząć się o godz. 18.00. Następnego dnia drużyny Stoczniowca i TKH spotkają się o 11.00.

Tandem toruńskich trenerów wyznaczył na najbliższe sparingi skład 22 graczy:

Bramkarze: Michał Plaskiewicz, Paweł Jakubowski.

Obrońcy: Bartosz Dąbkowski, Vladimir Buril, Rafał Cychowski, Zoltan Kubat, Michał Porębski, Tomasz Koszarek, Karol Piotrowski.

Napastnicy: Przemysław Bomastek, Roman Hlouch, Jarosław Dołęga, Arkadiusz Marmurowicz, Mojmir Musil, Marian Kacir, Michał Wieczorek, Jacek Dzięgiel, Mariusz Jastrzębski, Tomasz Chyliński, Łukasz Chrzanowski, Mariusz Kuchnicki, Mateusz Wiśniewski.

Czy to ostateczny skład na zbliżający się sezon? Nic z tych rzeczy. 

- Tylko 70% tych graczy może być pewnych miejsca w składzie - oświadczył Marian Pysz. - Dla reszty mecze w Gdańsku będą jednym ze sprawdzianów przydatności.

Jak każdy sparing i te w Gdańsku mają przede wszystkim cel szkoleniowy.

- Oczywiście jak w każdej grze będziemy walczyć o zwycięstwo, ale ważniejsze od wyniku jest szlifowanie formy i utrwalanie założeń taktycznych - wspomniał pierwszy trener toruńskiej drużyny.

- Najważniejsze jest zgranie formacji - dodał drugi trener, Andrzej Masewicz.

Już jutro wieczorem przekonamy się jak toruńscy gracze znajdą się na lodowisku w konfrontacji z gdańszczanami po ledwie ponad tygodniu zajęć na lodzie.

wstecz

Kontakt

Bannery