Treść strony październik_2008

TKH Nesta vs JKH GKS - zapowiedź

Torunianom z trudem idzie zdobywanie punktów. Może w meczu z beniaminkiem w końcu wywalczą komplet punktów.

Niedzielny mecz z janowianami nie był zbyt porywający. Szczególnie gra gospodarzy chwilami pozostawiała wiele do życzenia. Momentami Janowianie mieli wręcz miażdżąca przewagę. Mecz jednak zakończył się zwycięstwem TKH a jak wiadomo zwycięzców się nie osądza.

Cały czas torunianie nie mogą się przełamać do końca. Siedem dogrywek w trzynastu meczach to chyba rekord TKH. Warto tylko wspomnieć, że w całym poprzednim sezonie osiem meczów toruńskich hokeistów trwało ponad sześćdziesiąt minut.

Kibice długo czekają na zwycięstwo swoich ulubieńców za trzy punkty. Jutro będzie okazja, bo na Tor-Tor przyjeżdża tegoroczny beniaminek JKH GKS Jastrzębie. Nie będzie to łatwe spotkanie, bo jastrzębianie nie są chłopcami do bicia, co udowodnili już niejednokrotnie. Między innymi w pierwszym pojedynku z torunianami, w którym pokonali ich 5:2. Największą niespodzianką była jednak wygrana w Krakowie.

Jastrzębianie tracą i zdobywają średnio tyle samo bramek (2,9). Niestety torunianie mają gorsze statystyki i w obronie, i w ataku. Co prawda z trudem idzie zdobywanie

W Toruniu nadal na czele Arek Marmurowicz a w Jastrzębiu zdecydowanie najskuteczniejszym zawodnikiem jest Petr Lipina i to jego akcji torunianie powinni obawiać się najbardziej.


Statystyki indywidualne:

Najlepszy zawodnik JKH: Petr Lipina 14 pkt. (5 br., 9 as.)

Najlepszy zawodnik TKH: Arkadiusz Marmurowicz 12 pkt. (8 br., 4 as.)

źródło: www.hockey.pl


Na Tor-Torze ostatnio emocji nie brakuje. Nasi hokeiści wygrali trzy ostatnie mecze, jednak każde z nich dopiero po dogrywce lub karnych. Czas w końcu na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry, a kibice będą już w pełni usatysfakcjonowani.

Początek meczu na Tor-Torze o godz. 18:30

Ceny biletów: 12 złotych normalny, 7 złotych ulgowy.

Wszystkim paniom, które przyjdą na Tor-Tor przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieci do lat 8 mogą wejść za darmo.

Jak to jest w zwyczaju w tym sezonie w tym sezonie kibice zgromadzeni na trybunach Tor-Toru będą mieli okazję zdobyć nagrody. Tym razem kupony promocyjne ufundowali: restauracje Metropolis i Oberża, portal Tophokej.pl oraz dystrybutor kosmetyków fryzjerskich Barbarius.

Przypominamy również, że najpiękniejsze fanki mają szanse na udział w konkursie Ice Miss, którego stawką są nagrody ufundowane przez Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris w Toruniu i sieć Hotele21. Szczegółowe zasady konkursu można znaleźć tutaj.

Pozostałe spotkania XIII kolejki PLH:

- Akuna Naprzód Janów - KH Sanok
- Energa Stoczniowiec - TMH Polonia Bytom
-
Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie*
- Wojas Podhale - GKS Tychy
* - mecz odwołany

Sponsorzy nagród dla kibiców:
  • METROPOLIS - Pizzeria, Grill Bar
  • Oberża - Rabiańska 9
  • Tophokej.pl
  • Barbarius - Artykuły Fryzjerski i Kosmetyczne

wstecz

Kontakt

Bannery