Treść strony październik_2008


TKH Nesta vs Energa Stoczniowiec - zapowiedź

Przed hokeistami i kibicami ważny mecz. Już jutro trzecie w tym sezonie Derby Północy, w których walczy się nie tylko o ligowe punkty ale i o prestiż.

Torunianie pod wodzą Jarmo Tolvanena nie zdobyli jeszcze punktu, ale trzeba przyznać, że w trzech ostatnich meczach nie mieli łatwego zadania. Najpierw rywalizacja z hokeistami GKS Tychy, którzy pod wodzą nowego trenera najwyraźniej złapali wiatr w żagle a potem dwa wyjazdy do Nowego Targu i Sosnowca. W obu pojedynkach to gospodarze byli zdecydowanymi faworytami i wyrwanie jakichkolwiek punktów przez TKH byłoby niespodzianką.

Fiński szkoleniowiec naszej drużyny przed jutrzejszym meczem będzie miał o jeden atut więcej, bo do drużyny dołączy długo oczekiwany napastnik. Jest nim Fin, Teemu Paakkarinen który dziś przyjeżdża do Polski a już jutro ma bronić barw TKH w ostatnim meczu przed przerwą w rozgrywkach.

Toruńska drużyna zasilona jednym obcokrajowcem stanie do boju z liderem tabeli Stoczniowcem Gdańsk, który jednak ostatnio ma lekkie zachwianie formy. Rewelacja obecnego sezonu we wtorek uległa w Jastrzębiu 2:3 a w piątek przegrała w Olivii z Naprzodem Janów 6:7 po dogrywce, choć gdańszczanie wygrywali już 6:4... Podrażniona ambicja na pewno da o sobie znać na Tor-Torze, więc jak zwykle groźni Stoczniowcy będą walczyć o zwycięstwo. TKH łatwo skóry nie odda więc zapowiada się wspaniałe widowisko.

Indywidualnym liderem Stoczniowca, jest tak jak w ubiegłym sezonie Josef Vitek. W Toruniu najwięcej punktów zgromadził jak na razie Jarek Dołęga pełniący rolę kapitana drużyny.


Statystyki indywidualne:

Najlepszy zawodnik Stoczniowca: Josef Vitek 25 pkt. (10 br., 15 as.)

Najlepszy zawodnik TKH: Jarosław Dołęga 19 pkt. (7 br., 12 as.)

źródło: www.hockey.pl


Meczem ze Stoczniowcem, organizatorzy wracają do tradycyjnej pory rozgrywania niedzielnych meczów. Zawodnicy toruńskiej drużyny będą starać się jak najlepiej zaprezentować się przed swoją publicznością przed dłuższą przerwą poświęconą zgrupowaniu kadry narodowej. Wszyscy liczą na żywiołowy doping na trybunach Tor-Toru, który poniesie naszych hokeistów do upragnionego zwycięstwa.

Początek meczu na Tor-Torze o godz. 17:30

Ceny biletów: 12 złotych normalny, 7 złotych ulgowy.

Wszystkim paniom, które przyjdą na Tor-Tor przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieci do lat 8 mogą wejść za darmo.

Jak
to jest w zwyczaju w tym sezonie w tym sezonie kibice zgromadzeni na
trybunach Tor-Toru będą mieli okazję zdobyć nagrody. Tym razem kupony
promocyjne ufundowały restauracje: Metropolis, i Manekin, sklep rowerowy Lider sport Leśniewski oraz dystrybutor kosmetyków fryzjerskich Barbarius.

Przypominamy
również, że trwa poszukiwanie kandydatek do tytułu Ice
Miss października. Jutrzejszy mecz będzie ostatnią okazją aby dołączyć do grona kandydatek. Najpiękniejsze fanki toruńskich hokeistów mają
szanse na udział w konkursie, którego stawką są nagrody ufundowane
przez Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris w Toruniu i sieć Hotele21.
Szczegółowe zasady konkursu można znaleźć tutaj.

Pozostałe spotkania XX kolejki PLH:

- JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów- KH Sanok - KH Pol-Aqua Zagłębie
- TMH Polonia Bytom - Wojas Podhale
- Comarch Cracovia - GKS Tychy


Sponsorzy nagród dla kibiców:
  • Barbarius - Artykuły Fryzjerski i Kosmetyczne
  • METROPOLIS - Pizzeria, Grill Bar
  • Lider Sport Leśniewski - ul. Kosynierów Kościuszkowskich 4
  • Manekin Toruń

wstecz

Kontakt

Bannery