Treść strony październik_2008


Bomi w Radiu Gra

Kapitan drużyny TKH Nesta Toruń, Przemysław Bomastek był dziś gościem porannej audycji toruńskiego Radia Gra.

Gospodarze audycji "Dzień dobry Toruń z Radiem Gra", Mariusz Składanowski i Agnieszka Korzeniewska wypytywali naszego kapitana o samopoczucie po przebytej kontuzji oraz atmosferę w drużynie po ostatniej wygranej nad Stoczniowcem Gdańsk. Słuchacze mogli także zadawać pytania telefonicznie. Było ich aż tyle, że naszemu liderowi dosłownie zaschło w gardle... Na koniec w mini-konkursie rozdano gadżety Toruńskiego Klubu Hokejowego.

Przy okazji zaproszono wszystkich kibiców na dzisiejsze spotkanie z cyklu "Pamela Ice" o godz. 19:00 w Pubie Pamela przy ul. Legionów, którego gośćmi będą bramkarze: Michał Plaskiewicz, Paweł Jakubowski i Miłosz Ciesielski.

Prosto z radiowego studia "Bomi" udał się na lodowisko, gdzie wraz z drużyną rozpoczął przygotowania do drugiej części pierwszego etapu sezonu zasadniczego. Według lekarza klubowego stan zdrowia pozwala Przemkowi na treningi w pełnym obciążeniu, tak więc nasz kapitan może trenować pełną parą, żeby dobrze przygotować się na 12 listopada kiedy to TKH Nesta zagra wyjazdowy mecz z Naprzodem Janów. Oczywiście nadal potrzebne będą zajęcia rehabilitacyjne w toruńskiej Synapsie, ale w niczym nie zakłócą codziennych treningów.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wizyty Przemka w Radiu Gra.Bomi w Radiu Gra

(29.10.2008)
Fot. TKH
(Zdjęcia są chronione prawami autorskimi)

wstecz

Kontakt

Bannery