Treść strony luty_2009


TKH Nesta vs Wojas Podhale - mecz o wszystko

Już jutro trzeci mecz I rundy play offs. Dla naszej drużyny to ostatnia szansa na awans do półfinałów.

Sytuacja jest jasna. Po dwóch zwycięstwach na nowotarskim lodowisku "Szarotki" potrzebują już tylko jednego zwycięstwa by znaleźć się w strefie medalowej tegorocznych Mistrzostw Polski. Hokeiści TKH Nesta zrobią jednak wszystko, żeby pokrzyżować im plany. Tylko zwycięstwo daje szanse na przedłużenie walki w pierwszej rundzie.

W Nowym Targu nasi gracze walczyli bardzo dzielnie ale ostatecznie nie udało im się odnieść choćby jednej wygranej. Jutro na Tor-Torze zrobią wszystko aby było inaczej.

Nasi zawodnicy liczą na żywiołowy doping swoich fanów. Zapraszamy więc wszystkich kibiców hokeja na lodzie na jutrzejszy mecz. Jesteśmy pewni, że na trybunach Tor-Toru zapanuje jutro atmosfera godna play offs.

Organizatorzy wraz ze sponsorami przygotowali specjalne niespodzianki. Tak jak zwykle Klub Kibica TKH będzie rozdawał upominki od sponsorów. Oprócz talonów do toruńskich restauracji będzie można wygrać m.in. prezenty od Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz płytę jubileuszową wydaną z okazji 10-lecia Pubu Pamela.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

POCZĄTEK MECZU O 18:30.

Ceny biletów: 12 złotych normalny, 7 złotych ulgowy.

Wszystkim paniom, które przyjdą na Tor-Tor przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieci do lat 8 mogą wejść za darmo.

  • Płyta z okazji 10-lecia Hard Rock Pub Pamela

wstecz

Kontakt

Bannery