Treść strony luty_2009


TKH Nesta vs Wojas Podhale - zapowiedź

Hokeiści TKH Nesta muszą dziś wygrać by przedłużyć swoją walkę o półfinał. Goście z Nowego Targu zapewne chcą już dziś wieczorem  wracać do domu.

Popularne "Szarotki" potrzebują już tylko jednej wygranej by awansować do półfinału. Nic więc dziwnego, że mocno mobilizują się przed tym meczem. Do Torunia przyjechali już wczoraj wieczorem, by dziś rano na Tor-Torze przeprowadzić poranną rozgrzewkę.

Torunianie ani myślą składać broni. W obu wcześniejszych pojedynkach byli twardym przeciwnikiem dla liderów PLH. O ile w piątek nie strzelili ani jednej bramki i ulegli 0:3, to już w sobotę byli bliscy doprowadzenia choćby do dogrywki. Ostatecznie to jednak nowotarżanie mają na koncie dwa zwycięstwa i są w komfortowej sytuacji przed trzecim meczem.

W dotychczas rozegranych spotkaniach play offs torunianie strzelili dwie bramki a ich autorami byli Rafał Cychowski i Przemysław Bomastek. Dwa trafienia torunian z sobotniego meczu przy aż siedmiu golach Górali muszą dawać do myślenia ale obecnie trzeba skupić się na dzisiejszym meczu. Naszą drużynę stać na odniesienie wygranej, która na pewno uskrzydliłaby toruńskich graczy.

Torunianie przystąpią do meczu w najsilniejszym składzie. Jeszcze do wczoraj jedyną niewiadomą był występ Jacka Dzięgiela, który w ostatnim meczu został ukarany karą meczu za niesportowe zachowanie Zgodnie z przepisami wyklucza ona występ w kolejnym meczu mistrzowskim ale włodarze klubu wykupili karę i popularny "Bida" będzie mógł dziś wyjechać na lód.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na dzisiejszy mecz na Tor-Torze. Jak wiadomo pojedynkom obu drużyn zawsze towarzyszyły wielkie emocje i nie inaczej będzie tym razem. Stawka meczu jest ogromna a więc walki na lodzie na pewno nie zabraknie. Wszystko w rękach naszych hokeistów, którzy liczą dziś na żywiołowy doping swoich fanów.

Początek spotkania na Tor-Torze o godz. 18:30

Ceny biletów: 12 złotych normalny, 7 złotych ulgowy.

Wszystkim paniom, które przyjdą na Tor-Tor przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieci do lat 8 mogą wejść za darmo.

Toruńscy kibice ajk zwykle mogą liczyć na liczne nagrody przygotowane przez Klub Kibica i sponsorów. Tym razem kupony promocyjne ufundowały: firma Evaldi, restauracje: Metropolis i Oberża oraz serwis internetowy Tophokej.pl. Dodatkowo na kibiców czekają płyty kompaktowe wydane z okazji 10-lecia toruńskiego klubu Pub Pamela.

Przypominamy także o konkursie dla tegorocznych maturzystów przygotowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu. Zapraszamy więc abiturientów (rocznik 1990) do udziału w zabawie. Trzy pierwsze osoby, które zgłoszą się w czasie przerwy pomiędzy 1 i 2 tercją do stoiska z pamiątkami na koronie lodowiska otrzymają zestawy gadżetów toruńskiej uczelni a wśród nich pendrive'y o pojemności 2GB. Nie zapomnijcie jednak o zabraniu ważnej legitymacji szkolnej!

Cały czas czekamy również na zgłoszenia kandydatek do tytułu Ice Miss lutego. Najpiękniejsze
fanki toruńskich hokeistów mają szanse na udział w konkursie, którego
stawką są nagrody ufundowane przez Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris w Toruniu, sieć Hotele21 a także firmę Ferrosan - producenta suplementów diety marki Multi-tabs, która przygotowała upominki dla finalistek konkursu.
Szczegółowe zasady konkursu można znaleźć tutaj.

Pozostałe spotkania I rundy play offs:

- JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia godz. 19:15 (stan rywalizacji 0:2)
- Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec godz. 18:00 (1:1)
- Akuna Naprzód - GKS Tychy godz. 18:00 (1:1)


Sponsorzy konkursów dla kibiców:
  • Ewaldi
  • Oberża - Rabiańska 9
  • Metropolis - Pizzeria, Grill Bar
  • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
  • Hard Rock Pub Pamela
  • [obiekt Flash] Mutli-tabs

wstecz

Kontakt

Bannery